Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek akkor most belevág...

Szerintetek akkor most belevágjak, vagy ne?

Figyelt kérdés
Rengeteg mellette és ellene szóló érvet hallottam, sőt azt is hogy egyáltalán nem jó, mert hogy minden nap mást vonunk meg meg vmikor nulla fehérje stb. akkor akiknél működött, mi történt? Nem hízta vissza, nem beteg stb. most akkor nem értem :( De ha ennyire káros, nem merek belekezdeni, de nagy felesleget szeretnék leadni...
2011. aug. 20. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
a koplalásra gondolsz? igen, abba nem kellenne belevágni. sportolj, egyél egészségesen és majd lemegy az a nagy felesleg.
2011. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A 90 naposnál 4-ből 3 nap csupa ch, ami nem túl egészséges fogyás szempontjából. Sokakról hallottam már akik, miután abbahagyták a szétválsztást, visszaszedtek egy csomót a leadott kg-okból. Nem igazán tudom ajánlani, inkább diétázz normálisan, és sportolj mellette...
2011. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem vágj bele. Én is csináltam egy darabig, fogytam is vele, meg még élveztem is. És hidd el, sok ennél jóval károsabb diétát tudnék mutatni. Aztán kinek mi jön be :) Mennyit akarsz fogyni? Sok sikert :)
2011. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sokat, 35öt legalább :)


na igen, ezeket én is hallottam, de sok ellenpéldát is, ezért nem tudom mi legyen... mert a felesleges munkának meg semmi értelme, ha visszajön utána... persze utána sem azt csinálnám mint most hogy sok kaja, nulla mozgás, de ha mégis visszajönne... meg nem is egészséges... ezért nem tudom mit gondoljak.

2011. aug. 20. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:

35 kg fogyás esetén első körben háziorvosi kivizsgálás és háziorvosi felügyelet mellett kéne fogyni is


beszélj dietetikussal és kezdj sportolni

1 kutyasétáltatás...szerezz egy kutyát a menhelyről..így kénytelen leszel naponta 1,5-2 órát sétálni - később futhatsz is vele

2 úszás, bringázás

3 -20 kg múlva futás is


kcal.hu

[link]

[link]



a 90 napos hülyeséget meg felejtsd el

2011. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!