Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mivel tudom karcsusitani a...

Mivel tudom karcsusitani a combomat?

Figyelt kérdés
Eleg nagy es nem szeretem,bicikli vagy futas vagy mi lenne jobb szerintetek????
2011. aug. 22. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha zsír van rajta, akkor étrendváltozás és mozgás. A mozgás lehet (tempós) gyaloglás, kocogás, biciklizés, úszás, ellipszis tréner.


Ha nincs rajta zsír, akkor el kell fogadnod, hogy ilyen a tested.

2011. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ertem ...van rajta zsir :( es mit javasolnal inkabb bicikli vagy kocogas?vagy mindketto??
2011. aug. 22. 09:36
 3/11 bix ***** válasza:

mivel egyikkel se fogsz tudni elérni helyi fogyást ezért jóformán mindegy. edzettségi szintedtől függ hogy éppen csak gyalogolni tudsz vagy kihúzol egy órát intervallumos futásra.


kezdj el mozogni, lehetőleg egész testet mozgass át, és sikerülni fog. normális diéta nélkül viszont elég nehéz szép eredményt elérni

2011. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A futás nem éppen használ az izületeknek. Lányoknál (feltételezem, az vagy) a szélesebb csípő miatt még veszélyesebb. Én a biciklit javaslom, rossz időben pedig az ellipszis trénert.
2011. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja ...de meg eddig normalis dietat nem talaltam...8-| es szeretnek legalabb karacsonyig normalisan kinezni! plusz kilo kb 8-10 van rajtam...nekifogtam sok dietanak de semmi eredmenye!vagy nem hasznalt es jobban hiztam tole vagy nem birtam ki:(
2011. aug. 22. 09:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Diéta:

× Ne igyál cukrozott, szénsavas (kiv. víz) üdítőket (pl. kóla, fanta stb.)!

× Ne egyél zsíros, sós, nehéz ételeket (pl. csipsz, pörkölt, tuc, stb.)!

× Kerüld a nagyon cukros, felesleges energiával rendelkező ételeket (pl. sütik, csokik stb.)!

× Igyál napi másfél-két liter vizet, vagy cukrozatlan teát, vagy ásványvizet!

× Egyél magas rosttartalmú ételeket!

× Körülbelül, napi 1500 kcalt fogyassz!


Sport:

Mivel nem rendelkezel olyan nagy súlyfelesleggel (elmondásod szerint), ezért:

× Sportolj heti háromszor egy órát minimum, vagy heti ötször fél órát!

× A sport legyen kardio, azaz pl. futás, úszás stb.

× Olyan sportot ne űzz, amihez nincs kedved! Ha tornázni akarsz, tornázz, ha futni, fuss, ha táncolni, táncolj!


Mindezek betartása mellett, csak egyetlen diétát javaslok: az update-et.

Sikeres fogyást kívánok! :)

2011. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolso: Koszonom szepen!!!
2011. aug. 22. 10:05
 8/11 anonim válasza:
100%
Norbi update a legegyszerűbben betartható diéta ha van rá pénzed amúgy gugolás törpe járás béka ügetés (ezek kifejezetten itt égetik a zsírt és viszonylag sokat kell tolni egyhúzamba elején nem fog menni sokáig ,de ne ad fel lesz jobb is és futás egyébként a mondani könnyű helyzet állt elő mert nekem is nagy a combom bár annyira ne mvagyok hájas csak én is szeretném mert úgy jártam hogy minden nadrág jó rám mindenüt kívétel a combomnál elég bosszantó :/// lassan nekem is elkéne kezdenem amit neked ajánlottam :D
2011. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
;));)) akkor kezdjuk el egyutt !:)
2011. aug. 24. 09:51
 10/11 anonim válasza:
Én kívételesen egyedül szeretek edzeni amúgy most szereztem be edző programot ami nagyon égeti a combon a zsírt nekem konditól is nagy a combom
2011. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!