Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen az a víz nap?

Milyen az a víz nap?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de holnap kezdem a 90 napos diétát, és azt írják hogy a gyümölcs nap után kell egy víz napot tartani. Ez mit takar pontosan? Csak vizet ihatok egésznap ? :O
2011. aug. 23. 14:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*mármint havonta egyszer kell víz napot tartani :)
2011. aug. 23. 14:31
 2/13 bix ***** válasza:

igen


alapvetően meg nem értek még mindig egyet ezzel a diétával sem, dehát lelke rajta mindenkinek

2011. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, nekem nem tűnik annyira rossznak, hát próba szerencse :) és köszi a választ :)
2011. aug. 23. 14:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Víznapon vizet, cukrozatlan teát ihatsz. Én is csináltam ezt a diétát, sokat fogytam is vele, de víznapot egyszer se tartottam :D
2011. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, arra célzott brix, hogy ez az egészségestől egy távol eső étkezési mód, és ezt senkinek sem kell megerősítenie, tény, hogyha értesz valamennyit a táplálkozáshoz.

ennek ellenére szoktak írni néha, hogy mennyit zsírosodtak 1-2 hónap után, ha ilyen sza.rul étkeztek, é smennyire nem voltak jól stb.

hát okkal.

2011. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
az hogy sok sört iszol és egész nap hugyozol....
2011. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

.Aczél. -nak úgy látom ez a hobbija, és fő életcélja, hog y mindenkit lebeszél erről a diétáról és rosszakat ír róla..


ÉN nem tartottam víz napot, de sógórnőm igen. Ilyenkor víz, ásványvíz, zöld tea, egyéb gyógyteák...


Én nem voltam hozzá elég erős, de ha te igen, biztos hasznos lesz:) Mára már én is, és a sógórnöm is fogytunk annyit, amennyiről anno csak álmodoztunk. :)

2011. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

amennyiben módom és időm van rá, igen, jó lenne minél több embert lebeszélni róla.

vagy megértetni velük, miért célszerű egészségesen táplálkozni.

2011. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aczél sok sikert, látom ez már nálad beteges...inkább a való életben élnél, keress egy barátnőt magadnak..vagy szexelj valakivel mert nagyon feszült vagy és itt, névtelenül nagy a pofád.
2011. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ez is csak egy meglátás, a valóságtól azonban távol áll.

továbbra sem tudsz érvelni, de a netet már nagyban használod.. szerintem meg ez beteges :)

2011. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!