Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta kinek vált be?...

90 napos diéta kinek vált be? Én még csak most akarok majd belekezdeni és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ismerek oylanokat akiknek bevált, de én így átgondolva nem javaslom.. szerintem számold a kalóriákat..sokkal szabadabb
2011. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én sem javaslom, hülyeség :) számold a kalóriákat ahogy az első mondta, hatásosabb sokkal...
2011. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
azt csináltam 2 éve fogytam is vele de nagyon belefáradtam az állandó számolgatásba.
2011. aug. 24. 12:27
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

?

belefáradtál? miért nem tanultad meg 1-2 hónap alatt, hogy kb. miből mennyire van szükséged?


ez kb. olyan, mintha belefáradnál a.. valami teljesen mindennapi dologba. mint hogy jobb esetben az evés is mindennapi, és nyilván nem csak úgy hasraütés szerűen kéne enni, csak úgy valamennyit, ezért mindenki követi az igényeit.


90 napossal mennyit akarsz enni..? azon kívül, hogy minőségi éhezésbe, és fehérjehiányba viszed a tested, még ugyan úgy elhízhatsz 3 nap folytonos CH fogyasztás mellett, minőségi ch nélkül.

2011. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kérdeztem az eddigi dolgaimról, hanem a 90 napos diétáról volt szó. És arról hogy kinek vált be.
2011. aug. 25. 08:50
 6/17 A kérdező kommentje:
*kértem
2011. aug. 25. 08:50
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

nem is vélemény volt.

jót meg nem fogsz hallani róla. ha valaki 4 napos ciklusban (tápanyagszétválasztással) zabál úgy mint előtte, ugyan úgy kövér marad. ráadásul nem lesz komplett táplálkozása sem, ami egészségtelen, ami méginkább zsír raktározásra veszi rá a testet.

amúgy is, mi értelme egy nap fehérjét enni, aztán 3 napig szénhidrátot? na ennek nincs tudományos alapja! és zsír nap miért nincs? 3 makronutriens van.. gondonld végig bölcsen, és fogadd meg a tájékozottabb emberek tanácsát, nyilván nem érthet mindenki mindenhez, tehát érdemes tanácsot megfogadni olyantól, aki valamely témában jobban benne van :)

[link]

2011. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem a 90 napos diéta beválik ha ugyanúgy keveset eszel.. mert mi az hogy ma szénhidrátot eszel? ha aznap csak oylan dolgot eszel amiven szénhidrát van többségben akkor nem fogsz jól lakni ..aztán enni fogsz többet és már is ott vagy hogy túl sokat ettél ..szerintem a 90 napos diéta csak kalóriaszámolgatással hatásos..ha enynire nem tetszik a számolás akkor keress egy diétás étrendet a neten ( azt viszont munkában/iskolában nem tudod használni)...a gond hogy szerintem a plusz kilók visszajönnek a sima 90 napos diéta után ...


és én meg kalóriákat számolgatok és egyáltalán nem fárasztó ...egy idő után megjegyzed mi mennyi..mennyi kb egy adag..mennyi 100 ml ..balbla de ha ennyire nehéz fejben tartani akkor írd fel

2011. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lehet valakinek az a jó. Én nekem nem egy idő után már nem volt annyira még sem nyerő. De mint mondtam nem ez volt a kérdés. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, aki VÉGIG CSINÁLTA. A többiek ne írjanak. Azért köszönöm az ő válaszukat is.
2011. aug. 25. 20:28
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

én itt fórumon "beszéltem" 2 vagy tán 3 hölggyel, akik végig (vagy majdnem végig) csinálták, gyengék voltak, zsírosak, uhh.. valakit már sajnáltam is, neki írtam, hogy a tapasztalatait megoszthatná másokkal.

amúgy nincs olyan ember, akinek az lenne a jó, hogy direkt egészségtelenül eszik, ez nem olyan dolog, hogy lehet hogy van. nincs.

2011. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!