Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hol találom a 90napos diéta...

Hol találom a 90napos diéta eredeti változatát? Vagyis azt ami tényleg használ?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
igazság szerint az összes verziója használ. elzsírosítja a testet. 3 CH napot tartanak benne, 4. napon esznek fehérjét, így minőségi éhezés lép fel, számítani lehet némi izomvesztésre, de sokat számít hogy-mennyit edzel mellette. ha rendesen edzel mellette, akkor (elégtelen fehérjebevitel miatt) nem tud rendesen regenerálódni az izomzatod.
2011. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy változatfüggő az, hogy a szénhidrát hízlal.
2011. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor valami hatásos modszer?? Het 2alkalommal járok aerobicra többre sajnos nincs időm...Van egy 10hós kislányom...:)
2011. aug. 24. 13:18
 4/16 anonim ***** válasza:

egészségesen táplálkozol. és annyit, amennyire szükséged van.

ez ugye nem volt zavaróan hosszú, vagy bonyolult "módszer"?

2011. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hagyd a 90 naposat, butaság. Nagyon egyszerű az egész. Figyelj a kalóriákra. Számold ki, hogy mennyi kalóriát kell bevigyél egy nap [link] , de ne menj semmiképp 1200 alá, főleg ha szoptatsz még, akkor szerintem 1400-1500 alá se. Egyél sok sokvány husit, natúran, grillezve, főve, zöldségeket nyersen, grillezve, párolva, csökkensd a szénhidrátot( ne egyél sok kenyeret, krumplit). Ha kenyeret eszel egyél teljes kiörlésűt, de abból se sokat. Husi, hal, zöldségek, meg amit még megkívánsz, néha bármit ehesz, csak férjen bele a napi kalóriádba. De mellőzd a nasikat, csokit, csipszet, fehércukrot, ha lehet iktasd ki teljesen. Mellé a mozgás és hamar rendbehozod magad. Havi 4 kilót fogyhatsz így havonta( lehet kevésnek tűnik, de legalább egészségesen fogysz és nem hízod vissza 1 hónap alatt, mint a 90 napos baromsággal.)

Sok kitartást!

2011. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
2011. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2011. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Aczél, te hány napig csináltad a kúrát? a kiinduló súlyodhoz képest mennyi változás volt? centimétereket feljegyezted az elején, és mittomén egy hónap után összehasonlítottad az eredményeket? mert gondolom NEM. Szerintem a saját bőrödön nem tapasztaltad ezt a diétát, csak okoskodsz itt! Bocs..
2011. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam a 90 napos diéta paródiáját. Könyörgöm, nézz már meg egy olyan embert, aki ezt becsülettel végigcsinálta! Láttál már ilyet? Vagy hallottál róla? vagy van ismerősöd, aki ismer ilyet? Vagy van ismid aki már egy ismijétől hallott ilyenről, aki ismer valakit aki csinálja???NEM!!!!! Csaka szád jár itt, fogalmad sincs semmiről sem, képzeld én ezzela módszerrel fogytam 14 kilót, és lám nem éheztem, nem jött vissza, centikben is jól nézek ki. Csoda történt? mert szerinted ez a diéta egy szar...igen, akkor Csoda történt ..Sógórnóm is ezzel fogyott, elég sokat! Aki kitartó, annak sikerül is. nem értem minek hireszteled itt h ez szar, gondolom konditermet üzemeltetsz, ezért vagy a diéta ellen..
2011. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

már leírtam másik kérdésnél, rugaszkodj el a testtömegtől. szuper, hogy egészségesen nézel ki, fogyni meg nem nehéz, csak energiadeficit kell. azt sz.arral is el lehet érni.

ez a "diéta" azért szemét, mert nem szól egészséges, jó minőségű tápanyagok beviteléről, ezen kívül 3 napig nem fogyasztasz közben teljesértékű fehérjét. DE MIÉRT NEM?

ahhoz hogy tömeget adj le, pontosabban zsírtömeget, nem kell direkt minőségi éhezésbe vinni magad. semmi köze a kettőnem egymáshoz.


egyébként, ezek egyértelmű dolgok, még csak BSC képzésen tanulok 2. éve, tehát az ilyen irányú tudásom hogy is írjam.. még nem túl mély, de ezek a dolgok már világosan látszanak.


ismerősöm? hmm.. itt a fórumon találhatsz pár bejegyzést hölgyekről, akik átestek ezen a "dolgon". hát nem szokták ajánlani, szegények. írtam nekik, hogy megoszthatnák gyakrabban a tapasztalataikat, de ha belegondolsz, nem az számít, hogy én mit tapasztaltam meg, hanem hogy mi a valóság, hogyan működik a szervezeted.


csak azért, mert nem vívtam háborút, még nem lesz téves a véleményem, ha azt mondom a háború rossz.

ugyan ez vonatkozik erre is. nem csináltam, de végigolvastam több leírását, akaratlanul is elém került a téma, foglalkoztam vele.

2011. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!