Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagyon elrontottam a fehérje...

Nagyon elrontottam a fehérje napot ezzel?

Figyelt kérdés

90 napos diétát csinálom, és protein napom volt, én meg valahogy elfelejtettem hogy salátát lehet enni bármikor, és nem olyan zöldséget mint pl. zöldborsó. Szóval zöldségágyon csináltam egy kis csirkehúst, ezzel nagyon elrontottam? Mert ugye hús mellé csak valami salátát ehettem volna.


A másik kérdésem azokhoz szólna akik esetleg csinálták már, hogy sajnos a munkahelyemen nem igazán tudok reggelizni sem ebédelni, így rettentően elcsúszik egy napom, mert reggel háromnegyed 4kor nem igazán állok neki reggelizni.. Nálam kb az ebéd 2-3 körül zajlik le, amikor hazaérek és a vacsora olyan 6 előtt kicsivel. Ez befolyásolja a diéta hatékonyságát ?


Köszönöm a válaszokat :)


2011. aug. 24. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolja, ahogy a borsó sem.

Sokszor elmondtuk, hogy a 90 napos diétában 4 napból 3 napig szénhidráttal tömöd magad, fogyni meg szénhidrátcsökkentésel lehet.

2011. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Drága, ne hallgass senki, a saját bőrödön tapasztald meg, hogy használ-e a diéta, vagy sem. Ha meg nem, akkor rámegy 90 napod, egye-fene, de legalább megpróbáltad. (nálam használ, szóval lenézem azokat akik írkálják, h ez milyen s*** meg egészségtelen blabla) Nem csináltál nagy bajt, néha egy ünnepi ebédes kilengés is belefér:) az a lényeg, hogy már oda figyelsz arra, hogy mit eszel, nem ész nélkül és rendszertelenül eszel, mint gondolom eddig. Ügyes légy, ne hallgass a rosszakarókra akik lebeszélnek, remélem már rajtad is centikben és kilókban is látványos az eredmény:)
2011. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fehérje napon a fehérje mellé nyers zöldséget kell enni. Ez lehet akár borsó is, csak nyersen. Mindegy milyen salátát, zöldséget eszel.

Ha egyszer-egyszer nem sikerül teljes egészében betartani, attól még sikeres lehet a diéta.

Mivel minden nap gyümölcsöt kell reggelizni, így vigyél magaddal a mh-re 2 almát, körtét, .... ami épp van, vagy csinálj belőle salátát, egy kis dobozban el tudod vinni magaddal.

2011. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gaboca1234 válasza:
Pont én is így jártam.Csinálom egy ideje a fogyókúrát és teljesen elfelejtkeztem magamról anyukámnál,mert olyan ínycsiklandóan finom grillezett zöldséget csinált a csirkecomb mellé.Szerintem nem probléma egyszer, de máskor figyelni fogok, mert kicsit lelkiismeret furdalásom van..... :-)Amúgy meg sokan bűnöznek néha, de így is hatásos, mert sokkal kevesebb kalóriát viszek be egy nap...
2011. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!