Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Összeállítanátok nekem egy...

Összeállítanátok nekem egy edzéstervet és egy étrendet?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amivel heti 3-4 kilót le adhatok.

Tudom hogy max 2kilógramm az egészséges fogyás de kérlek segítsetek.

13/F

Előre is köszi:-)


2011. aug. 29. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Rosszul tudod. Max. 1 kg a heti fogyás.


Amúgy természetesen elkészítem neked az edzéstervet és az étrendet, csak előbb meg kéne javítanod a kocsimat, meg hoznod kellene néhány dolgot az ábécéből. Utána nekiállok.

2011. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Bakker!Nagyon depi a nicked.

Nem kell neked edzésterv,ne egyedül edz ennyi idősen.

Jár el klubba,kezdj el valami küzdősportot,pl az ökölvívást.

Az jól lefogyaszt és talán megváltoztatja a lúzer hozzáállásodat is.

2011. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

xD.Nem tudtam más nevet kitalálni:D

Én az elmúlt két évben tunyultam el ennyire.

2 év alatt 20kgot szedtem fel.

5évig kéziztem csak aztán megszűnt a csapat.néha elmegyek biciklizni de akkor képes vagyok 30kmet is tekerni:D

De gyorsan le szeretném adni ezt a 20kg felesleget.

Aztán mennék kondizni vagy valami hasonló :)

Na akkor segítetek?.És senki se higgye azt hogy depis vagyok =)

na akkor valaki össze is állítani valamit?

Köszönöm.

2011. aug. 30. 10:56
 4/11 anonim ***** válasza:

0letudsz tekerni 31kmt gyorsan

akkor hova fognyi?

2011. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor is kövér vagyok:S

De mondjuk 1,5 óra biciklizés nem úgy fogyaszt mint 1 óra torna vagy fél óra futás.

Valaki összeállít akkor nekem egy edzéstervet és egy étrendet?Előre is köszi=)

2011. aug. 30. 14:50
 6/11 anonim válasza:
42%

Szia! telyesen megertelek,mert en is mindig rovid ido alatt szerettem volna lefogyni :)):)) Hat ez lehetseges,de akkor nagyon oda kell figyelned dolgokra!



~6 ora utan mar ne egyel!(sokan mondjak hogy ez nem er semmit,de hidd el hogy igenis fontos!)

~Ne igyal szensavas uditoket,vagy cukrozott uditot!(asvanyviz kiv.)

~Egyel minel kevesebb kenyeret,edesseget! Sot ha lehet egyaltalan ne egyel effelet!:D...(tudom ezt nehez betartani ...de sikerulhet,csak akarat kell hozza)

~Egyel minel tobb gyumolcsot es zoldseget....(pl.egy tabla csoki helyett egyel meg 2-3 almat...hidd el jobban fogod erezni magad)

~Igyal naponta 1,5-2 liter vizet vagy cukor nelkuli teat,vagy asvanyvizet!!

~Keruld a zsiros,eteleket!(ezektol nem csak hogy elhizol,de ha zsirosodik a borod pattanasos is lehet azt meg ugye nem szeretned?!?!:P )

Ami meg a 6ora utani nem evest illeti...vizet se igyal,ha nem muszalj.:D Nem szivataskent mondom,de meg az orvosok is ajanlottak ezt!


Ezenkivul :::

Ha mindezeket betartod,es emelett sportolsz sokat( heti harom alkalommal legalabb egy orat,vagy minden nap egy fel orat),biztositalak affelol,hogy szep eredmenyt fogsz elerni!

Menj biciklizni,mivel mondtad hogy 30km-t is kibirsz,hat hajra!

Szaladj naponta legalabb 20 -25 percet(persze ha szeretnel tobbet is az sem baj:P )

Gorkorcsolyazz,menj uszni,hegyet maszni,roplabdazz,vagy egyszeruen setalj...csinald azt amit szeretsz es ami a legfontosabb,olyan sportot ne uzz amihez nincs kedved! az nem er semmit!


(Sajat tapasztalat:ha lefoglalod magad valamivel,pl kimesz a baratokkal,vagy barmi mas,meg a kajarol is teljesen elvonja a figyelmed...:D)


Szoval en szoritok neked! Mindent bele!es hidd el sikerulni fog ha igazan akarod!!!



Remelem tudtam segiteni:D:D

2011. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
2011. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Steve Vegas válasza:
38%
én 1 nap alatt adtam le 3 kilót egy verseny miatt. egyszerű. ne egyél, igyál,viszont eddzél. egy egy napi. a heti pedig annyi, hogy minden nap eddzesz (futás főként melegítőben, nyáron is, és csak minden 2 nap eszel. kijelölsz magadnak egy estsúlyt, és azt próbálod elérni 2 nap alatt. mondjuk 2 kiló 2 nap alatt. és ha 3 kilót fogytál, akkor ehetsz 1 kilót. vágod husi?
2011. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ahamm ...es utana mehetsz a korhazba!szerinted ez egeszseges???
2011. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Steve Vegas válasza:
és ezt kinek mondtad? nekem, vagy a kérdezőnek?
2011. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!