Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napra mondana...

Szénhidrát napra mondana valaki valami klassz receptet?

Figyelt kérdés

Sokadok napon járok, sokadik kiló lement, sokadik receptet is már meguntam. Eddig tészta volt mindenféle mázzal..Pizza is volt már. Tud-e valaki még valami finomságot, tésztához esetleg?

HITTÉRÍTÉS NEM KELL, HOGY SZ** EZ A DIÉTA MEG EGÉSZSÉGTELEN, KÖSZI!


2011. aug. 30. 12:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Rizzsel töltött paradicsom, grízes tészta, olívabogyós spagettisaláta, uborkás rizssaláta, tarhonya karfiolpörkölttel, karalábés tészta, rácsos linzer, rizses brokkoli, spagetti sült fokhagymával, zöldséges kókuszos rizssaláta, köménymagleves pirított zsemlekockával, káposztás kocka, diós tészta, zöldséges tészta pesto szósszal, borsos koszorúcskák, rizses lecsó, gombás rizs, kókuszos rizs..
2011. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A káposztás kockánál a kápi része nem keményítő?Amúgy köszi a tippeket:)
2011. aug. 30. 15:14
 3/29 anonim ***** válasza:

csirkemell, rizs, bárhogy elkészítve.

egy embernek ez kb. méltó és teljesértékű étkezést biztosíthat.

2011. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező :)

Az első vagyok, sajnos nem tudom, mert én nem próbáltam ki ezt a 90 napos diétát, de van egy könyvünk, amiben rengeteg recept van, direkt a 90 naposhoz találták ki, külön vannak szedve a receptek protein/keményítő/szénhidrát és gyümölcsnapokra, innen írtam neked pár tippet, a szénhidrát napból:)

2011. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
ohh, de szerencsés vagy! mi a könyv neve? du-án megnézem egy könyvesboltban:D
2011. aug. 30. 15:31
 6/29 A kérdező kommentje:
Aczél köszönöm a válaszod, olvastam már máshol is a kommenteidet, kérlek ide ne írkálj, itt nem a te véleményedre vagyok kiváncsi! Bocsi!
2011. aug. 30. 15:33
 7/29 anonim ***** válasza:

remek, Kérdező.

akkor már csak annyit kéne megérteni, hogy a kajálás nem hit és hittérítés kérdése.

és hogy a keményítő szénhidrát.

pá!

2011. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Gyaaa, megbolondulok ettől a kreténtől! Nem érti meg hogy nem vagyok kíváncsi a hittérítésére, olyanokat kérdeztem akik ezt csinálják...Meg áll az agyam hogy nem ért a szép szóból. Nem lehet kitíltani valakit, hogy az én kérdéseimhez ne tudjon hozzászólni?!
2011. aug. 30. 15:46
 9/29 A kérdező kommentje:
Azcél elmélete szerint a 90 napos diéta 4 napos turnusai közül a 3 első nap nem más, mint szénhidrát nap. Okés, legyen az, ami. De akkor MI A FENÉTŐL FOGYTAM EZZEL A MÓDSZERREL 14 KILÓT???És ez nem az hogy mennyit vécézek (komiban már ezt is felhoztad) mert az nem visz le 14 kilót és nem csökkenti a ruhaméreteket ennyire szembebotlóan látványosan...Szóval 3 szénhidrát nap után egy gyümi nap tuti fogyás:) forradalmian új módszer, írok róla egy könyvet és meggazdagszom:)
2011. aug. 30. 15:50
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölcs is szénhidrát, a keményítő is szénhidrát, és emellett még van szénhidrát nap is, igaza van Aczélnak, de attól függetlenül ez a módszer mástól lehet hatásos, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mivel akar fogyni.

Egyébként a könyv címe: Karcsúsodás a 4 napos szétválasztó diétával

2011. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!