Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 12 napja kezdtem a 90 napost....

12 napja kezdtem a 90 napost. Van aki csatlakozik?

Figyelt kérdés
2 éve már csináltam,és 17 kilót fogytam. Sajna visszajött 10, amit most fogok leadni. Valaki velem tart?
2011. szept. 12. 18:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és 2 kg minusz!
2011. szept. 12. 18:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kötekedésből írom, de ha ezzel a módszerrel 10 kg visszajött, akkor miért ezt alkalmazod újra?
2011. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok önmagam ellensége,uh inkább nem élek a lehetőséggel köszi.

Azért csak érdekességképpen mérhetnél egy induló testzsír%ot,meg egyet a 90nap végén.

Igen tanulságos lenne az adat.

2011. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindkét választ! Várom az ötleteteket, hogy mi a jó módszer a fogyásra!? Tudom, ne egyél, és sportolj!!

Ok, ez így igaz, de nekem vmi olyat kellett keresnem amit össze is tudok egyeztetni a munkámmal. 2 munkahelyen dolgozom. 3 fiúgyermeket nevelek. Na és nem beszélve az otthoni műszakról. Este mikor hazaérek, szinte beesek az ágyba. Vasárnap délután van időm egy kicsi kikapcsolódásra. Szóval, nem egyszerű.


A kettő válaszolónak: Nektek van súlyfeleslegetek? Fogyóztatók már valamikor?

2011. szept. 13. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ne egyél????"

Ezt nagyon rosszul tudod,ne haragudj.

Diéta alatt pont,hogy gyakran 3 óránként enni kell,csak ugye a lényeg,hogy mit.

Na mindegy nem szaporítom a szót arról,hogy számolj kalóriát,egyél fehérjedúsan,hozd létre a kalóriadeficitet,mert amit vázoltál életvitelt,abba tényleg nem sok minden fér bele és mert aranyos vagy:).

Ezért itt egy étrend-

[link]

Nem túl bonyolult,de egy konyhamérleg azért kell hozzá.

Ezt nyugodtan csinálhatod 90 napig a nélkül,hogy ártanál a szervezetednek.

Egy multivitamint azért vegyél még hozzá.

2011. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: Köszi!!!!!! Nagyon aranyos vagy, ezt mindenképp ki fogom próbálni! Mégegyszer köszi!
2011. szept. 14. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:

De szeretem, hogy a 90 naposat annyian fikázzák. Akik meg kibírnak 90 napot becsülettel, azok pedig elégedettek..nos, akkor hogy is van ez? Szerintem itt sok az irígy.

Én is 90 naposozok. Szeretem, nem éhezek, nem megterhelő. Egyébként nem zabálok egész nap szénhidrátot, reggel gyümi, ebédre finomság (csak éppen egy fajta), délután pedig már csak gyümi vagy folyadék. Tehát a napi kalóriám 1200 körül sincs. Nah okosok, hogy is van ez? S mivel megszoktam délig a gyümi evést, a gyomrom is kisebb lett, nem kívánom az édességet, és nem akarok állandóan zabálni..Az ebédem pedig mindig finomság :) nagyon sok klassz receptem van. Sokak szerint elzsírosodik a szervezet így. De könyörgöm! Fele annyit eszek mint máskor, ez baj? Sok diétát végignéztem, számomra ez volt vállalható, és láss csodát, fogyok vele...Ha nem fogyóznék, a mekis kajától jobban elzsírosodna a szervezetem... huuupppszzz bocsi :)

2011. szept. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem kötekedésből írom, de ha ezzel a módszerrel 10 kg visszajött, akkor miért ezt alkalmazod újra?"


Mert annyiszor fogyózhat egy ember, amennyiszer szükségét érzi. Most 90 nap, lefogy, aztán ha odafigyel, nem lesz baj. Ha meg visszahízik, az azért van mert nem figyel oda, de sebaj, 90 nap és újra csinos. Ennyi!

Amúgy ha nem fogyózott volna, most nem plusz tíz lenne, hanem 27..És elmondta, hogy számára ez a diéta teljesíthető. Ne akarjátok 20 dkg natur csirkemellen meg pár szál salátán "tartani", főleg ha aktív fizikai munkát végez (3 fiú)..

2011. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia én csinálom és nagyon szeretem!!!!Terhesség előtt csináltam,tök jó volt az összes akkor nadrágomat kifogytam.Most szülés után újra alkalmazom.
2011. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!