Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Cukormentes energiaitalt...

Cukormentes energiaitalt lehet inni a 90 napos fogyókúra alatt, bármelyik nap?

Figyelt kérdés

Megnéztem a többi topikban, de egyértelmű választ nem kaptam, csak oltogatták egymást úgyhogy én is szeretném feltenni a kérdést.

Előre is köszönöm.


2011. szept. 16. 02:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Mivel a 90 napos tényleg a vicc kategória,ezért itt se várj nagy csodát.

Tök mindegy hogy iszod-e,vagy sem.

Ez a 90 napost nem befolyásolja,mert így is-úgy is nem normális és logikátlan dolog úgy ahogy van.

2011. szept. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
cukormentes italokat lehet fogyasztani bármilyen diétával. Amúgy igaza van az elsőnek. A 90 napos diéta csak arra jó, h lefogyd, amit később visszahízol.
2011. szept. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

Én 90 naposoztam/ozok, csinos lettem :) (nah nagyszájú irigyesek, erre mit léptek?! másnak sikerül, csak nektek nem?!)


Kérdezőnek: én még rendes energia italt is ittam, persze csak akkor, amikor tudtam, hogy kell az energia (kondizás előtt). Amúgy ha nem diétáznál, normál esetben vacsira biztos megennél egy nagy adag tésztás marhapörköltet, vagy egy zsák mekiskaját, most ahhoz képest az a kis engeriaital (vacsi nélkül) semmi.. Hajrá, és ne hagyd hogy bárki (főleg ismeretlen nagyszájúak) eltántorítson a célodtól! Legalább te megpróbáltad!:)

2011. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, de ne sokat, mert nem egészséges...
2011. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

táplálkozás élettani szempontból egyáltalán nem ajánlott a fogyasztása.

pont ilyen szempontból a 90 napos sem ajánlott (nem igazi diéta, tehát nem nevezem annak)


aki írta, hogy lefogyott, és irigyeseknek címezte: van más szempont is a világon a csinosságon kívül. ugyanis az pillanatnyi dolog. később az esetleges egészségkárosodásod, izomvesztésed és elzsírosodott tested lehet nem lesz olyan jó móka.


ráadásul mivel a 90 napos nem diéta (nem étrend) ezért nincsenek meghatározva benne elfogyasztott mennyiségek (pontosabban ezért nem étrend) ezért könnyű szerrel lehet hízni mellette. nem csak, mert olyannyira kellemetlen, hogy a tested védekezés képpen zsírt halmoz fel, mert ez még nem biztos, hogy hízást eredményez, csak zsírosodást, hanem kontrollálatlan energiabevitel mellett és rossz minőségű CH fogyasztással könnyen tömeget is növelhet az ember.

2011. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az oltásokat, hogy így hülyeség meg úgy, ha erre lettem volna kíváncsi, akkor megnézem a többi topikot.

Kedves Aczél,

akármelyik topikba belementem a 90 napos fogyókúrával kapcsolatban, mindig ott volt a neve. Azt is láttam hogy senki nem hallgat magára. Lehet hogy igaza van, és lehet hogy hülyeség a 90 napos de hagy maradjunk hülyék, hagy rontsuk el folyamatos kioktatás nélkül, jó?

Világos hogy vissza lehet fogyni, de én ezzel a diétával "életmódváltást" próbálok kezdeni, tehát amint letelik, csak egészségesen, zöldség, csirke, stb fogok étkezni. Elhiszem az elzsírosodást de úgy gondolom, hogy ha edzeni is járok mellette heti 4szer, lehet hogy nem lesz olyan gáz.

2011. szept. 16. 12:07
 7/19 A kérdező kommentje:
Világos hogy vissza lehet hízni... ezt akartam írni...
2011. szept. 16. 12:07
 8/19 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném hozzátenni hogy az elmúlt 2 évben mióta külföldön vagyok, egy percig nem figyeltem oda az étkezésemre és szégyellem is de volt hogy napi több hamburgert megettem mert nem álltam neki főzni. Ezzel a diétával legalább eszem főtt ételt és gyűmölcsöt. Lehet hogy nem a legjobb diéta, de 3 hónapot kibír az ember.
2011. szept. 16. 12:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

én is magáznám, ha ön is így tette.


1. olyan módon készül életmód váltásra, amely minőségében megegyezik a "hamburger evéssel" ? csak én nem látom ebben a változást?

2. ha főtt ételt fogyasztana, azt teheti egészségesen - de legalábbis normál rendszer szerint :)

3. hagy éljek nagyon közhelyes példával a szemléletesség miatt: Galileinek sem hittek, sőt ha jól tudom kivégezték. nem áll szándékomban megítélni, hogy kiknek volt az ő esetében igaza - a tudósnak, vagy az egyháznak, én például a mai napig nem mértem meg sem a Föld gömbölyűségét, sem a világűrben lévő elhelyezkedését, mozgását, bár úgy vélem ezek olyan dolgok, amikben ma már biztosak lehetünk..

olvashatta, hogy nem adnak a válaszomra. ettől függetlenül, Ön tanúsíthat intelligensebb viselkedést, egyrészt nem kell a butaság divatját követni, másrészt fórumon kívül kapok nem kevés pozitív visszajelzést olyan emberektől, akik nyilvánosan nem óhajtanak egy adott vitában részt venni, illetve nem szándékoznak a fórum szabályzatától eltérve a fórumon megköszönve a segítségem, de ha Önnek más emberek véleménye számít, akkor remélem ezt hasznos volt megemlíenem.

2011. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*megemlítenem*
2011. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!