Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Melyik a jobb fogyókúra ha az...

Melyik a jobb fogyókúra ha az eredmény meggyőzőbb?

Figyelt kérdés
Mivel a 90 napos "ellenzői" meggyőztek, próbáltam kevesebb kalória bevitellel, napi többszöri étkezéssel, késői evés elhagyásával(sokszor 16 óra az utolsó), szénhidrátmentes délutánok és két hónapja nem indul a fogyás vagy inkább 1-2 kg ingadozik.Kezdek frusztrálódni, kedvem nagyon mélyponton van.Nem szeretném, hogy a családom is sínylődjön emiatt.Ja- a mozgás is megvan mivel pici gyermekem van aki igen csak mozgékony.90 napost már egyszer csináltam könnyedén jókedvűen sikerült megszabadulnom a kilóktól.Még mielőtt!: terhesség alatt szaladtak el a kilók!
2011. szept. 16. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a 90 napos fogyókúrával semmi gond nincs, hasonló a szétválasztós diétához ami teljesen jó, esetleg a savasságoddal lehet még gond, ha lúgos a szervezet akkor jobban mennek le a kilók illetve ha az anyagcsere rendben van.
2011. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

[link]


több embert ismerek, aki kipróbálta ezt a diétát és mindannyian meg vannak elégedve azzal, amit sikerült elérniük...ergo beindult a fogyás, és volt aki a mozgást sem vitte túlzásba

2011. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha valami már bejött egyszer, maradj annál!
2011. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Aczél nevű felhasználótól majd jól kikapsz, mert ő az életét a 90 napos diéta "lehordásának" szentelte..


Szerintem klassz a 90 napos, én is és ismerőseim is csinálják sikerrel. Amúgy azt is figyeld meg, hogy neten minden diétának van egy dícséről-reklám oldala, és van egy oldal, ahol tudományosnak tűnő dolgokkal lehordják. Tény, a mozgás fontos, főleg a bőr feszességének megóvása miatt, viszont a 90 napos diéta számomra is az egyetlen, amelyet végig bírtok csinálni, és szeretem, mert nem kínlasztás. És én sem eszek így többet napi 1200 kalóriánál..Vacsi pedig abszolút nincs.

2011. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

" És én sem eszek így többet napi 1200 kalóriánál..Vacsi pedig abszolút nincs." Gratulálok :P


Szóval, a 4 után nincs evés azért nem jó, mert teljesen lelassul az anyagcseréd, plusz a szervezeted (ha mondjuk 6-kor kelsz) 14 órán keresztül éhezik. Ez azért a 24-ből elég ütős.... Épp ezért kéne lefekvés előtt 2-3 órával elfogyasztani a vacsit...Meg egy nap 5-ször enni... Ha lassú az anyagcseréd, lassú a fogyás..Meg valami sport sem ártana...


Hát, ha már Aczél nem köt bele, a 90 napossal az a gond, hogy 3 nap tiszta ch, tehát eléggé elzsírosít...

Én maradnék az egészséges étkezésnél (amúgy jó lenne tudni egy diétás napodat, hátha azzal van a baj)

2011. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítségeket. :-)Kalória csökkentés mellé evezőpad használatát gondoltam bevezetni, kis babómat nem hagynám másra kinti sportért, de 8 hónapja volt a császárom remélem nem gond.
2011. szept. 18. 13:23
 7/14 anonim ***** válasza:

csak azért, hogy az adott válaszolónak ne legyen igaza, egy kib.aszott rossz szót nem írok a 90 napos kúráról!

viccelsz? azért nem írok, mert Kedves Kérdező már informálódott.


Kérdező!

2 eset lehet az én megközelítésemben. vagy van benned egy energiatermelő reaktor (kívánom, hogy meggazdagodj belőle és ne egy boncoló asztalon végezd) vagy nincs semmi féle energiahiányod, ami miatt fogynod kéne.

esetleg fogy a zsírod, az izmaid meg feltöltődnek glikogénnel, mert használod őket.

2011. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bix ***** válasza:

aczél hagyd. tiszta b@romság ez az edzés meg a csökkentett kcal, hiszen a 90 napossal könynedén, kényelmesen, fájdalom nélkül szaladnak le a kilók:D az ilyen fogyózóknak azt tudom javasolni hogy nem kell mozogni egyáltalán, lehet tolni a 90 naposat, de előtte és a végén tessék elmenni egy patikába, és végeztetni egy testzsír százalék mérést, kb 300 hufért. összesen 600 huf, és megdöbbentő eredményeket lehet tapasztalni. bár ez se hatja meg azokat tudom akiknek a kiló az kiló. lehet az izom, víz, zsír, glükóz, bélsár, teljesen lényegtelen. fogytam húsz kilót éjáhóóóó \o/ hogy ebből 10 víz, 2 bélsár a maradék egy része meg az összesorvadó izmok és egyéb mellékes butaságok miatt van az kit érdekel. hogy valójában vagy 4-5 kiló a valós zsírveszteség az lényegtelen. mekkora jó már hiszen a mérleg nem hazudik, és a sok balfék ugyanennyi idő alatt csak 4-5 kilót fogyott én meg 20-at.


ezeket soha nem lehet meggyőzni.


kérdező: a mozgás nem a baba után futkorászás nem akarlak elkeseríteni. tudom hogy császárod volt, de ennek a diétának szerves részét képezi az intenzív mozgás, hogy megóvhasd az izmokat és ha elérted a végső súlyodat akkor feszes legyél nem úgy mint a 45 kilóra koplaló mozgás nélküli tinik akik még ilyen súly mellett is nyifognak a narancsbőr miatt...

2011. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hát igaz.. végül is, én már 1. vagyok végre a fogyós toplistán, ideje kiszakadni az élet értelmetlen hangulatból, és a legkegyetlenebb harcművészeteknek szentelni a drága időt.

bix, megvan a jointX-em is, edzés: zúzok!

2011. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Olyan tényleg létezik, hogy 20kg-os tömegveszteségből 10kg víz, 1-2kg bélsár?

Oké, 1-2kg ürülék.., de 10kg víz?


Én is lefogytam 16kg-t 2-3 hónap alatt, akkor annak is kb. 50%-a csak víz, és 1-2kg bélsár?

Előző héten sokat ettem/ittam és 1 kg se jött vissza.

Akkor csak zsírból ment le, nem?

2011. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!