Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta alatt ti...

A 90 napos diéta alatt ti mennyit mozogtatok vagy mozogtatok egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mozogtam mert nem maradt erőm rá. Mondjuk így is lefogytam. Csak hát nem ártott volna kicsit erősödni.
2011. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mozgás nélkül hány kilót fogytál? Mert én most vagyok a 3. héten és jelenleg megálltam :S De az első 2 hétben sikerült leadnom olyan 3 kiló körül.
2011. szept. 17. 09:51
 3/8 anonim ***** válasza:
ehhh... ha nem tudod mennyi energiát viszel be, akkor pont ilyen véletlenszerű, hogy fogysz-e vagy hízol, mint ahogy nálad most történik.
2011. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gaboca1234 válasza:
3 hetem kezdem a 90 napból.Előtte minden este mentem futni és nem fogytam.A 3 hét alatt semmit nem mozogtam és sajnos az elején elég sokat is ettem, persze a megengedett ételeket.Fogytam stabil 2 kilót.Most jutottam el odáig, hogy nem kívánok annyit enni és reggel elmegyek futni,mert szeretném fokozni a fogyás gyorsaságát.Szerintem ha nem mozogsz akkor is lemegy,csak sokkal lassabban.Attól függ mennyi az időd rá és akaraterőd.Ebben a fogyókúrás időszakomban még nem sikerült nekem sem rávennem magam.:-)
2011. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ez baromi precíz, tudományosan megalapozott, a szervezet működésének biokémiáját alapul vevő "módszernek" tűnik :)
2011. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem embere válogatja,ki,hogy, és mennyit fogy!!! Nem szabad álltalánositani! modjuk,az se mindegy mennyit akarsz fogyni?? és most hány kiló vagy?? mert álltalába ha csak egy két kilót szeretnél fogyni akkor lassabban fogysz. De aki nagyobb súlyal rendelkezik azok álltalába többet és gyorsabban fogy. én a 90napossal majden 35kg-ot fogytam fél év alatt. de én 110kg-ról! viszont az se mindegy hogy én, fél év alatt hiztam meg és fél év alatt adtam le. és nem mozogtam ! legalább is az elején. az elsö 3hét alatt 9kiló ment le. pedig a viz napot nem nagyon tudtam betartani,viszont este 6után SOHA nem ettem,!!! Késöbb már mozogtam és az is segitett hogy egy zöldségesnél dolgoztam ami elég megeröltetö volt:)))) Hát aszem ennyi...:))
2011. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 naphtha válasza:
Nem vagy növény, mozogjál, ne csak passzívan. A mozgás az életed része. Elfogyhatsz -0 kalória bevitellel, de ha nem mozdulsz meg, csak egy beteg test leszel... Ha boldog emberként akarsz élni, döntsd el fejben, okosan, hogy a cél amit el akarsz érni, csak a soványságról, vagy a teljes, boldog életről szól...
2011. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
85ről fogytam eddig 82-re és heti 2x-3x kondizok 1-1 órát (legalábbis egy hete) És szeretnék olyan 10-15 kilót leadni. (173cm )
2011. szept. 20. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!