Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta alatt bármennyi...

90 napos diéta alatt bármennyit lehet enni?

Figyelt kérdés
Ha pl. megkívánok ebéd után még egy kis salátát akkor ehetek??
2011. szept. 16. 22:36
 1/8 greeen ***** válasza:
75%
fogalmazd meg újra az egésze kérdést mer hülyeség így!mi a diéta?mit eszel?milyen ebéd után eszel salátát?milyen salátát?egyáltalán miről beszélsz???????
2011. szept. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
lehet ha lemozgod. pacalpörkölt után nassolhatsz akár 2 rúd házikolbászt is ha utánna aztán fogod magad és 2-3 órát mozgással töltesz
2011. szept. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dehogy lehet bármennyit!

Ha ch napokon egész nap sütit zabálsz korlátlanul az milyen már? Biztos nem fogsz fogyni,sőt hízni fogsz!

Pláne utánna jön egy jó kis keményítős krumplis nap,akkoris korlátlanul eszel. Aztán egy gyümölcsnap,az is tömény ch... Hát bakker jól is néznénk ki :D

2011. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


olvastál bárhol bármi féle mennyiségi korlátozást? nem.

tehát bármennyit ehetsz ebben a kúrában. ezért nem diéta (nem étrend)

2011. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A komolyabb sportolók napi 10-12 ezer kalóriát vesznek magukhoz. Mégsem kövérek. Miért? Ki lehet találni :) Persze a helyes étrend is hozzájárul, de ha ez most még nincs is meg, amint elkezdesz sportolni/mozogni egy idő után ki fog alakulni.
2011. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és komoly sportolók pont ezért követnek helyes étrendet :/
2011. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gaboca1234 válasza:

Szerintem igen!Inkább ezt nassold mint a csokit! :-)

Én nem 3 szor eszek naponta, hanem ebéd előtt folyamatosan... Gyümölcsöt minden mennyiségben.No nem banánt, hanem almát, abból 2-3 db-nál többet úgysem tudok benyomni,mert már undorom van ebédig..aztán ebéd előtt egy órával már semmit.Ebéd után még benassolom a salátám maradékát én is! este meg olyan 6-7 körül vacsizok és fogytam.... Lehet lassabban, de nekem hetente 1 kiló megteszi.

2011. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát kevés olyan normális ember van, akinek heti 1kg fogyás nem tenné meg..

viszont almával és salátával kissé macera lehetett zsírból fogyni, és az izomzatodat megtartani... :)

2011. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!