Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Cukorbeteg vagyok, amit...

Andiandrea kérdése:

Cukorbeteg vagyok, amit gyógyszerrel nagyon jól rendben tartok. Alkalmazhatom-e a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Eszedbe se jusson! gondolj bele, 1 nap fehérje, másik 3 napon csakis szénhidrát (a keményítő is az, és a gyümölcsben is gyümölcscukor van)

Szerintem beszélj szakemberrel, hogy ő mit javasol.

2011. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

még egészséges embernek is igen megterhelő kis kúra, persze elméletileg minden előny nélkül.

nem feltétlen jó ötlet :)

2011. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jaja. Anno egyszer én is csináltam, de aaaabszolút nem jött be..:( Én fehérjediétán vagyok, vagyis kevés szénhidrát, több fehérje, szénhidrát is főként zöldségekből:) De neked mondom nem merek semmit sem így mondani a cukorbetegség miatt, nem vagyok orvos, nem akarok okoskodni:))
2011. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ne csináld! Inkább keress fel egy dietetikust, aki majd összeállít neked egy jó étrendet.
2011. szept. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 okoska31 ***** válasza:

Én sem tartanám jó ötletnek. Meg egyébként sem tartom, ahogy az előttem szólók jó ötletnek az ilyen megvonós diétákat. (az abszolút megvonásról, nem a helyettesítésről beszélek).

A cukorbetegség egyébként gyógyítható... emailt írj!

2011. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
KKöszönöm szépen a válaszotokat. Okoska31 válaszát nagyon várom:)
2011. szept. 19. 13:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Én szóval se mondtam, hogy jó ötletnek tartom a megvonásos diétákat!:) nem írtam, hogy nem eszek szénhidrátot..hiszen eszek (muszáj, különben hogy tanulnék?) de ha csökkentem az még nem megvonás. így lehet zsírból fogyni.

ja, és azt elfelejtettem leírni, hogy úgy tudom, a sport nagyon hasznos lehet cukorbetegeknek (meg persze mindenkinek:)

2011. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kantóné válasza:
Én is cukorbeteg vagyok és én elkezdtem de az első hét után olyan rosszul lettem hogy majdnem kórházba kerültem!Úgyhogy szerintem ezt felejtsd el!
2011. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 vaszily katalin válasza:
orvosi segicségel igen.mert a gyümölcs cukor kell az agymüködéshez is.ott nem a cukor a lényeg hanem a cuko beálitása se kics se nagy legyen.ugytudom hogy a cukrosoknál valami nem termelödik a szervezetben s atol cukros ez .ja eszembe jutot.inzulin nem termelödik rendesen a májba.ha jol tudom.igaz cukros nem vagyok.de doki ezt nem igazolta.regelente meghalok a gyümölcscukorért miota elkeztem a 90napos diétát.s mindennap mást kiván a szervezetem.pedig 3honapja nem csinálom de ugy beált .már nem is kell néznem a naptárt mikor mit kell enem.de a menyiség persze több az elöirtaknál én igy fogytam 5kg-t
2011. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fenntartom a saját tájékozatlanságom lehetőségét, de emellett azt is, hogy az idegrendszer sejtjei glkükóz üzeműek! (és nem Fru)
2011. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!