Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék lefogyni 5kg-ot...

Hogyan tudnék lefogyni 5kg-ot 1hónap alatt? Most 65 kg vagyok 17 éves. S régi célom az 55kg-elérése persze ezt hosszabb fogyókurával szeretném elérni! Hogy teljesíthetem a célom?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 19:20
 1/4 Evele123 válasza:
Miért akarsz lefogyni? Fiú vagy vagy lány? Nagy valószínűséggel lány. Mindenképpen ajánlatos orvosi felügyelet mellett elkezdeni fogyókúrázni. Még 5 kiló súlyfeleslegnél is. Előfordul, hogy csak trend követése miatt akar valaki fogyókúrázni. Nem tudom, milyen eloszlásban van rajtad ez a plusz 5 kiló, milyen a testzsír százalékod(BMI index), zavar-e a mindennapi életed végzése közben. Szerintem simán le lehet fogyni 5 kilót rendszeres testmozgással (először 10-15 perc és ezt lehet emelni napi 50-60 percre), oda kell figyelni, mit eszel és hetente egyszer ellenőrzéssel. Anyukám példája: Forever Living teával, és az előző kettő dolog betartásával (a tea sejtszinten méregtelenít), simán le tudsz fogyni ennyit, ha valóban szükséged van rá.
2011. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnék lefogyni 5kg-ot 1hónap alatt?

- Sehogy, mivel a fogyás akkor könnyebb, ha súlyfelesleggel indítasz, de szerintem te még 170 fölötti magasságú is vagy, és azt mondják testmagasság - 110 = ideális testsúly, te pedig a magasságodhoz képest még alább is vagy, tehát nincs súlyfelesleged, plusz heti fél-1 kg, a normális, és egészséges. Ha elég időt és energiát szentelsz rá, összejöhet a célod, de ne sanyargasd magad: egész rendesen, és mozogj.

2011. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
166 cm vagyok és lány... hát a hasam és a combjaimon láccik a leginkább a sújfelesleg
2011. szept. 19. 15:53
 4/4 anonim válasza:
100%
hajjajaj!:D nyelvtan fail!!:D
2011. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!