Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Cukormentes energiaitalt...

Cukormentes energiaitalt néha-néha lehet inni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor már nagyon kívánod, akkor engedd meg magadnak. A lényeg, hogy ne sanyargasd magad a diétád alatt. Ha néha-néha engedsz egy kicsit, hidd el sokkal tovább fogod bírni fizikailag és lelkileg is.


Petranova

2009. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cukrosat is...

Ha vennéd a fáradtságot hogy elolvasd a leírást látnád hogy össz-vissz 10 cukor van benne, ami nem halálos mennyiség.

Én reggelente szoktam inni egyet, és nem érzem hogy hátráltatna a diétában...

A koffein ami benne van pörgeti a szervezetet és sztem el is égeted így azt a 10g cukrot...

2009. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet, 2 pohárral is . Ez elöttem szólóhoz hozzáfűzve igaza van , hogy lemozgod.
2009. ápr. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha reggel iszod akkor persze:) söt,én sokszor ebédután is ittam,vagy mielött mentem futni,tornázni,aerobikra,stb. és szép ütemben fogyok:) Sok sikert!!
2009. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!