Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen tornagyakorlatokat...

Milyen tornagyakorlatokat csináljak? És mit egyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és hát van rajtam elég sok felesleg.76kiló vagyok és szeretném minél hamarabb ledobni.Lányoknak sem tetszek:| Miből mennyit ehetek hogy ne tegyem tönkre a bélműködésem és esténként/délutánonként milyen gyakorlatokat csináljak?Hetente járok 3szor 1órát úszni de semmit sem fogytam.sőt híztam pedig alig ettem.Esetleg szaunázás szóba jöhet?Az mennyit fogyaszt?

Előre is köszi.


2011. szept. 22. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem híztál a tornától és a kevesebb kajától, hanem az izmaidat növesztetted. Kitartást, egyszer csak beindul a fogyás.

Biztos ismered az alapszabályokat: kevés finomított liszt, kevés cukor, kevés krumpli. sok gyümölcs, de mégtöbb zöldségféle és sok nem zsíros hús. Ha bírod a tejtermékeket, akkor fogyaszd azokat is. A sós rágcsálni valóknak és a szörpöknek mondj búcsút.

Szerintem elég ennyi testmozgás, a szaunázásban meg egyáltalán nem hiszek.

2011. szept. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én úgy fogytam le,hogy fogtam egy 2 dl-es bögrét és csak annyit ettem ami abba belefért

pl a reggeli 1,5 deci tej+fél kifli (nem fér bele több)

ebéd : 2dl kelkápifőzelék pörivel

stb,stb

2011. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a 2 dl-es dolog nagyon érdekesnek tűnik. Naponta hány alkalommal ettél? Mennyi kalóriát fogyasztottál így el?
2011. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Heti 3 szor 1 óra úszás. Hát te sem erőlteted meg magad.

Minden reggel kelj fel 30 perccel hamarabb. 300 felülés (rendes nem a TV shopos felülős sz@rral) majd min 15 perc futás. Hétfőtől péntekig reggel este. 4 hónap múlva egy kőkemény gec@ leszel!

2011. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oks köszi.én is nagyon érdekesnek találom azt a 2dles dolgot :)

Tejtermékeket nagyon bírom joghurt,kefir,tej :D

utolsó hát igen.Múlthéten 2alkalommal hamarabb felkeltem és hát...megcsináltam 200-200felülést. meg 50-50 fekvőt.Alig bírtam elmenni a suliig.

De azért köszi:D mindenkinek ment a zöld =)

2011. szept. 22. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
egyébként: szálkásító étrend. ha erre rákeresel, brutálisan egyszerű ételeket találsz, amik pont az egyszerűségük miatt könnyen számolható energia és tápanyagtartalommal bírnak, kb. a csirkemell és rizs kategória. tudod mennyi fehérje kell - ennyi csirkét eszel, tudod mennyi CH - ennyi rizst, tudod mennyi zsír kell - ennyi len olaj, mandula.. és kb. ennyi.
2011. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!