Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Már harmadszor kezdem újra a...

Már harmadszor kezdem újra a kúrát. Abszolút nincs akaraterőm, mindig elcsábulok, pedig 80 kg vagyok és rosszul érzem magam. Mivel segíthetek ezen a "gyengeségen"? Fogyhatok 25 kg-t ezzel a diétával?

Figyelt kérdés
2007. júl. 16. 12:37
 1/2 anonim válasza:
100%

Vannak különböző praktikák, amik segíthetnek abban, hogy uralkodni tudj a "gyengeségeden".

-A legfontosabb, hogy közöld a családoddal/barátaiddal/pároddal, hogy belekezdtél ebbe a diétába. Ők azok akik segíteni tudnak lelkileg, erőt adhatnak a nehéz pillanatokban.

-Ne tarts otthon nassolnivalókat!!

-Próbáld lefoglalni magad valamivel.

-Jó ha nem egyedül csinálod. Én pl. a barátnőmmel kezdtem el, bár messze lakunk egymástól, neten tartsuk a kapcsolatot, megbészünk mident, s maga a tudat, hogy vele együtt csinálom, még ha távolról is, erőt ad!!

-Koncentrálj az elérendő célra! Minden agyban dől el. Reálisnak kell lenned önmagadhoz! Ha túl sokat vársz, nagyot csalódhatsz!

-Vezess naplót. Írd le hogy mit és mennyit ettél, és hogy aznap hogyan érezted magad. Ne haggy ki semmilyen apró részletet. Légy őszinte saját magadhoz!!


Az, hogy mennyit fogyhaszt ezzel a diétával, csak rajtad áll. Az tény, hogy valakinek minél nagyobb a súllya, annál többet fogyhat. De ez nem csak ettől függ. Kitartónak kell lenned, nem szabad feladni, és nem árt ha tornázol is a diéta alatt, sőt.

2007. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én valaha 85 kg voltam, és arról fogytam le 60 kg-ra, és csak bátorítani tudlak, mert meglátod, hogy egy idő után az eredmény, amit a tükörben látsz és az elismerések másoktól majd erőt adnak és növelik az akaraterődet, és könnyebben ellen tudsz állni a csábításnak is! :)

Amit egyéébként javasolni tudok, hogy próbálj a diéta mellett sokat mozogni, én például amikor erősen csokira vágytam lementem futni vagy biciklizni egyet, és ha még utána sem múlt el a kísértés,akkor megettem egy-két kockát, de jóval nyugodtabb lelkiismerettel mondjuk 20-30 perc koocgás után...

Sok sikert és kitírtást! :)

2007. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!