Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Segítségre lenne szükségem? (? )

Segítségre lenne szükségem? (? )

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és szeretnek lefogyni. Dolgozom, ezért is kérek segítséget . Reggeltől estig dolgozok, és a kaja amit ott kapunk délben az egy óriási kaloira bomba. Mit tudnék tenni? Vinni kajanak?

Gyümölcsöt a nap bármely szakaszában lehet enni? 15 kg-tol szeretnek megszabadulni. Tudom nem megy gyorsan, te tenni szeretnek túlsúlyom ellen!

Köszi a válaszokat :))


2011. okt. 1. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

írj privit. :)

19l

2011. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
58%
Nekem ne!!
2011. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is hasonlo a problemam,18 vagyok es fogyni szeretnek ,bar igaz nem 15 kg-tol ,de aztmiondtak nekem ,ne tegyem ugy,h reggeltol estig dolgozom ,mert enned kell,hogy bird a munkat.en ugy oldottam meg,hogy bar hulla faradt vok mindig melo utan,mindig megfozom az egeszseges (nem ottani zsirban tocsogo)kajat.ettol nem fogsz nagyon fogyni,de hizni sem ...maximum inkabb sokszor egyel keveset es ne annyit,h jol legyel lakva.
2011. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez a lényeg: PALEOLIT TÁPLÁLKOZÁS. És még éhezni sem kell: [link]
2011. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!