Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki lenne olyan kedves és...

Valaki lenne olyan kedves és segítene a 90naposban?

Figyelt kérdés
Az lenne a "bajom" vagy nem tudom minek mondjam. 1 csinálom és jól jönne valaki aki már túlesett rajta vagy épp már benne van. Adna nekem recepteket tippeket és én is adnék neki msn címem----> war1234@citromail.hu
2011. okt. 3. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
2011. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ennek mi értelme van folyamatosan MINDENHOVA ezt rakod ki.
2011. okt. 4. 17:46
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

ez az értelme:

[link]

2011. okt. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
mert folyamatosan olyan dolgokat kérdeztek, amire a válasz az egészséged megőrzéséről kéne hogy szóljon, de ezt elvileg megtanították már az általános iskolában. ezért az ember mindég arcon csapja magát, már így is azt hiszik hogy megvertek, olyan monoklikat nyomtam magamnak a sok fészpalmmal.
2011. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én segithetek neked ha gondolod.Már 2 hónapja csinálom abban volt két hét szünetem,de sokban változtattam rajta,mert 3 evés naponta az kevés,és sikeres fogyok,eddig 12 kilót adtam le.....szelangi@citromail.hu

Ide irhatsz,ha akarsz....van mit mesélnem.

2011. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
aczél, folyton belefutok a hülyeségeidbe... ez a bádibilder oldal meg egy nagy f.s. milyen szép is, amikor valaki telefonálni sem tud a sok izomtól, az agya meg arányosan csökken... nem mondom, hogy ez a célja a linkjeiteknek, de talán nem pont innen kéne meríteni...
2012. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

azt vettem észre, hogy velem foglalkozol, ahelyett hogy ennél normálisan húst, vagy elővennéd egy táplálkozási szakértő írását.

milyen fa.szból szoptad, hogy én izmos vagyok? el sem tudsz képzeli engem, ezt nem írtam még? ne fantáziálj!

továbbá, lehet hogy az oldal fo.s, nem alkotok szubjektív véleményt róla, viszont okosságokat írnak.

viszont hogy te hogyan ítéled meg pl. a fejlett izomzattal rendelkező embereket, fantasztikusan utal a felszínességedre. láss már kicsit a dolgok mögé! ha te testépítő oldalon látod, hogy egyél normálisan, minden nap húst, akkor nem les.zarozni kell az oldalt, hanem megfogadni!

szerinted mit jelent az, hogy az egészségügyi alsó határ fehérje bevitelre 0,8 kg/ttkg? azt, hogy ennyi minden embernek kijárna minimum, teljes értékű fehérjéből, hogy ne legyen beteg, egészséges és hosszú életet élhessen!

tudom, nálatok különösebb indoklás nélkül 4 naponta jár hús. sajnálom, ennél többet nem tudok már írni, de mondani sem tudnék.

2012. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 oyeacch ***** válasza:
Tiszta szégyenek vagytok! Aki ezt a 90 napos szart csinálja az saját magával baszik ki. Ti meg még ki is álltok a saját ökörségetek mellett. tiszta röhej! Az ilyeneken röhögni kell, nem sírni.
2012. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

mark86


Sírva röhögni...

2012. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 oyeacch ***** válasza:

Téged is látni még itt? :D


Mindenesetre üdvözlet!

2012. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!