Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a teendő, ha vétkezem?

Mi a teendő, ha vétkezem?

Figyelt kérdés
A nyaralás előtt nemsokkal kezdtem el a diétát. A nyaralás alatt csak vacsorára ettem meleg ételt, azt mindig az adott napnak megfelelően, de napközben néha bűnöztem. ezzel ugye még nem tettem tönkre teljesen a diétát?
2007. júl. 17. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, h. ez most nem vág témába, de szomorú lehet, ha bűnözésnek éled meg a fagyievést! Szerintem inkább élvezd az életet, a finom ételeket, csak figyelj oda, hogy több zöldséget-gyümölcsöt egyél, mint csokit. Talán nem fogysz le két hét alatt, de az eredmény, főleg, ha mozogsz is, tarósabb lesz, mint a "csodadiétákkal"
2007. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyónás, penitencia!
2007. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is előfordult. Folytasd tovább, amilyen nap éppen következne, azzal. Nos, és próbálj meg magadon uralkodni. Nekem sem mindig megy. De ne add fel.
2007. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 vétkezéstől még nem lesz gond. A lényeg, ha vétkezel is az adott napnak megfelelően tedd, pl szénhidrát nap egyél meg pár kocka csokival többet stb. Persze azért ez ne válljon állandóvá. A bűnözéssel kevesebb esélyt adsz magadnak ahhoz, hogy több kiló is lemenjen rólad, persze, ha neked úgyis jó, akkor néha vétkezz. De ha mindenképp le akarsz fogyni több kilót is, akkor azért óvatosan! :)
2007. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Süsd le a szemed, és másnap kicsit mozogj többet, vagy igyál sok-sok vizet:)
2008. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!