Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnék neki kezdeni a 90...

Szeretnék neki kezdeni a 90 napos diétának. Szerintetek jó ötlet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most kezdtem az egyetemet. Sajnos sportolni nem sportolhatok, mert rossz a csípőm és ez meg is látszik rajtam ugyanis 173 cm magasságomhoz sajnos 79 kg társul.

De félek, hogy ha fogyok akkor a bőröm lógni kezd, azt mivel tudom feszessé tenni majd?


2011. okt. 12. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

ezt csak visztás képpen:

[link]


Mellesleg ha tolószékes vagy akkor szigorúan be kell tartanod valami normális diétát, ha meg nem akkor meg elég gáz 19 évesen kijelenteni hogy nem mozoghatsz, az hogy bizonyos dolgok kiesnek az egy dolog.Ha normális tempóban fogysz akkor nem fog lógni a bőröd és nem jönnek vissza a kilóg ha fenntartod a normális egészségesebb életmódot.

2011. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

viszonyítás*

kilók*

stb.

majd kiadok egy szótárat az írásaimhoz

2011. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. okt. 13. 11:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Általában van itt 5 okos, aki egyetlen oldal, a budibilder-re hivatkozva húrrogja le a 90 napos diétát. Mást nem tudnak felhozni, csak hogy neked súlyzós edzés kell, meg éjjel-nappal egyél húst, fehérjét, mert különben leszakadnak az izmaid...áááááááá

Én 90 naposoztam, 21 nap alatt 3 kiló lement, aztán az allinclusive nyaralás miatt felfüggesztettem. Ezen az oldalon lebeszéltek a 90 naposról, azóta kalóriát számoltam, sikertelenül...Ha nem hallgatok itt a sok okosra, már kb. a 60. napnál járnék és látványos fogyást értem volna el..Sebaj, újrakezdem és nem hallgatok másra.

Amúgy azt vettem észre, hogy a 90 napossal jóval kevesebb kalóriát viszek be,mint ha számolgatom a kalóriákat és eszek mindenfélét.

Én mindenképpen ajánlom, biztos fogsz itt hallani más ötleteket is, amelyik neked tetszik, azt válaszd. De ne hagyd hogy manipuláljon 3 nagypofájú.

2011. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

" [link] "


ez egy nap? reggelire csirkemell? egész nap? az év 365 napján? Na ez mi, ha nem egyoldalú táplálkozás? Ennyi fehérjétől csoda hogy nem kaptok köszvényt...gratulálok...

2011. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért irtam hogy az az étrend viszonyítás képpen van mert az étrend nevében is benne van hogy súlyzós eddzést végzők számára.Ne haragudjatok nem kezdem el kifejteni az összefüggést a fehérje és a súlyzós eddzés között, de nyugodjatok bele hogy van. Az étrendben lévő fehérje pontosan a duplája annak mint amit egy nem sportoló számára javasolnak hivatalosan a különböző egészségügyi szervek meg mindenki.De diéta alatt célszerü picit megemelni a fehérjebevitelt. Aki 90napos diétát csinál az le fog fogyni és meg is érdemli az eredményt. Ezek a fogyókúrázók veszélyes embertipusok mert még véletlen sem hallgatnak az észérvekre és nem cáfolják meg őket vagy kérdeznek vissza.Hiába írom le hogy nem a mérleget kell nézni, csak ugyanaz a válasz hogy neki a mérleg kevesebbet mutat. Ahelyett hogy megkérdezné hogy mégis mi a fenéért nem a mérleget kell nézni? Vagy megmagyarázná hogy "de nekem az agyam is zsírból van meg a szerveim is, így teljesen mindegy miből fogyok".

Így nem lehet vitázni. Légyszives reagáljatok már mi a véleményetek például arról amit a cikk is említ hogy a tápanyagbevitel napi ciklusra kellene hogy épüljön, vagy arra hogy a gyümölcsök nem tartalmaznak hasznos makrotápanyagot, vagy bármire. Ahelyett hogy fikáznátok mert én sok csirkét eszem és ezért csak nektek lehet igazatok. Vitát szeretnék nem veszekedést.

2011. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8:43as a kalóriaszámolgatást ne nagyon keverd a testépítőkkel. Az a baj hogy szerinted mindenki izomagyú állat aki ellentmond neked.


Amugy a 90napost fikázó cikknél a kommentek között van egy nagyon hosszú ,könnyű megtalálni.Na az egy másik komplett cikk és nagyon jó de olyanok ne olvassák akiknek szelektiv a felfogóképességük.Ha valaki az egészet elolvassa nagyon pöpecül összeáll a kép és érteni fogja mi miért van vagy nincs.Én bevallom sokszor magamtól javasolgatok dolgokat mert az eddigi tudásom alapján összerakom a képet de nem vagyok 100%ig biztos.Viszont mikor nemrég elolvastam azt a cikket sokminden megerősítést nyert.

2011. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
36%
még nem törölték ezt a trágya rovatot??? 90 napost még mindig cumizza a sok gyökér?? A testépítők még mindig hülyék miközben úgy formálják a testüket ahogyan kedvük tartja? na lépek...pfejj
2011. okt. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!