Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tegnap víznapot tartottam, ma...

Tegnap víznapot tartottam, ma reggel megittam 4dl gyümölcsteát! Baj?

Figyelt kérdés
gyümölcstea,az epresvolt(tudom nem nyom semmit!) nem édesítövel,hanem cukorral volt.. 6. napon vagyok,nem szeretném ha ez valamit gátolna. nem befolyásolja a diétát,eza 4dl?nagyon szédültem,megkellett inom:/
2009. máj. 2. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, az a lényeg ebben a diétában hogy jól érezd magad és ne szédelegj és ne koplalj.
2009. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltál,csak gondoltam mer volt benne cukor...dehát reggelröl még majd ugyis megyek ideoda lemozgom azta 1-2 kanál cukrot:s
2009. máj. 2. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

A tea az nem gond, viszont a cukrot máskor hagyd ki! Számtalan édesítőszer létezik, ha üresen v. savanyúan nem tudod meginni, akkor ezzel pótolhatod az édes ízt.

Egyébként a gyümölcstea magában is finom, nem úgy, mint a szálas zöld tea. No, azt aztán magában gyötrelem meginni.

2009. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szédülsz akkor teljesen normális hogy magadhoz veszel némi egyszerű cukrot hogy visszaállítsd a vércukrodat.

Aki erre ezt mondta, hogy édesítővel az egy idióta...

Ha elájulsz az nem a legjobb.

2009. máj. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!