Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az itteni fórumozók többsége...

Az itteni fórumozók többsége szerint a 90 napos diéta káros, de akkor (. )?

Figyelt kérdés

de akkor mégis hogyan fogynak tőle az emberek látványosan több 10 kilót és ruhaméretet?

Mi ebben a káros? Nem hiszem el, hogy csak az izom megy le, mikor szemmel láthatóan csinos a 90 napos fogyizó nők többsége és fittek is..


2011. okt. 18. 14:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
igen fogynak de utána vissza is híznak, én olyan emberrel még nem találkoztam aki tartósan lefogyott a 90 napossal.
2011. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Én már találkoztam! Családtag..

Én meg manipulálható vagyok, és az itteniek miatt abbahagytam...kalóriát számoltam, sikertelenül, semmit sem fogytam. 90 napossal már lement volna a 3 hónap, most csini lennék :(

2011. okt. 18. 14:47
 3/23 anonim ***** válasza:
Én lefogytam és nem híztam vissza ( munkatársam is ezzel fogyott, de ő 25 kg-t adott le én csak 8-9-et).
2011. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Mitől fogynál le tartósan?

Fogyni a szénhidrátbevitel (meg a zsír...) csökkentésével lehet. A 90 naposban 4 napból 3-szor (csak a fehérjenap a kivétel) szánhidráttal tömöd magad, ugyanis a keményítő és a gyümölcscukor is szénhidrát.

Majd nézd meg a családtagodat 1 év múlva, és ha még akkor sem hízta vissza, akkor utánozhatod, feltéve, hogy meg akarsz kockáztatni egy cukorbetegséget. Mert attól, hogy más megúszta, te nem biztos, hogy megúszod.

2011. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A 90 napos szerintem is nagy hülyeség. Viszont egy kollégám (férfi) majd' 20 kilót leadott ezzel a módszerrel, évek óta nem hízott vissza. Nem értem.
2011. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Nincs egyendiéta. Valakinek ez kényelmesebb, másnak az. Ha te a 90 naposban bízol, csináld azt. Mondjuk én nem választanék olyan diétát, ami a fehérjét korlátozza (úgy tudom, a 90 napos esetében 4 napból csak egyszer ehetsz fehérjét), de valószínűleg még senki nem halt bele a 90 naposba. Sok sikert!
2011. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
ööö egyébként sem eszem minden nap húst..mindennap főzök, de nem feltétlen húsos ételt..
2011. okt. 18. 15:12
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem káros, olyan szempontból, hogy viszonylag kiegyensúlyozott - tehát nem vonsz meg magadtól semmilyen tápanyagot -, enged egy kicsit bűnözni, fegyelemre tanít és jóval kevesebbet eszel, mint egyébként - így pedig mindenképpen fogyni lehet, főleg, ha korábban tele voltál rossz szokásokkal. De csodát várni tőle nem kellene...
2011. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

4-ből 3 nap szénhidrát?

Én azért nem veszek egy kalap alá egy paradicsomos makarónit, meg egy almát...szerintem a szervezet sem veszi egy kalap alá a kettőt..

Amúgy ha minden nap húst ennék, attól meg nem kapnék köszvényt? Tehát ha ezt a diétát csinálnám, csak 3 fehérje nappal és egy gyüminappal, az nem lenne ugyanolyan káros?

2011. okt. 18. 15:32
 10/23 anonim ***** válasza:
Kiegyensúlyozott étrendre kell törekedni. Persze a fogyókúrás étrend más, ott több lehetőséf van. Az egyik minimálisra csökenti a szénhidrátot, a másik a zsírt korlátozza. De fehérjére mindenképpen szüksége van a szervezetnek (naponta testsúlykilogrammonként legalább 0,8 grammra). Ezt egyébként nem csak húsokból lehet biztosítani.
2011. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!