Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj ha 5 hónap alatt 28 kilót...

Baj ha 5 hónap alatt 28 kilót fogyok?

Figyelt kérdés

Mármint nem úgy hogy éheztettem magam hanem normálisan eszek csak 2-4 órát biciklizek,tornázok naponta..

Persze ezt se úgy hogy tekerek első nap 100kmt hanem fokozatosan(első héten 30 p második héten 1ó harmadik-negyedik héten 1,5ó aztán pedig 2 óra hétvégén pedig 4ó)

És mi a véleményetek ezekről a porokról?(pl t.u.rbó.diéta)

egyik ismerősöm ajánlotta de nekem nem kellett..elég gyanús az a heti 3-4kg fogyás.

Előre is köszi :D


2011. okt. 19. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok! Nézesd meg magad egy belgyógyásszal, lehet, hogy bélférged van!
2011. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi a terv, vagy ennyit fogytál?

Nem egyértelmű a leírásodból ("éheztettem" múltidő, de fogyókúrás módszerekről is kérdezel)

2011. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ennyi a terv:D

De ha a porra gondolsz akkor azt az ismerősöm tegnap ajánlotta..

2011. okt. 19. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 200 kg vagy nem baj, de attól függ, mennyi vagy.Ha 80-ról akarsz 28 kg-ot fogyni, 5 hónap alatt az sok.
2011. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyobb feleslegből valóban nem "túl" sok, mert rengeteg megkötött víz lehet (több kiló) de akkor is lehetne ragaszkodni a heti 1 kiló alatti tömegvesztéshez.. bajnak mondjuk ritkán baj. legalábbis nálam nem ott kezdődik a baj, hogy az ideálisnál gyorsabb a fogyás üteme.

sok sikert, egészséget.

porok: nézd meg mi van benne. ha aminosavak, fehérjék vitaminok, akkor szimplán egészséges, de ezen kívül semmi értelme és olcsóbban is vehetsz ilyen tartalmú kiegészítőket. ha valami fogyasztó hatású növényi holmi, akkor nagyjából könyveld el hatástalannak. ha pedig drog (bár asszem amit amit te kérdezel, az nem gyógyszer) akkor használ, csak sok a kockázat, mellékhatás.

2011. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem 60ról indulsz, akkor nem :)

Én közel 20at fogytam 3,5 hó alatt. De akkor már nagyon lelassult a fogyás, konkrétan megállt vagy 2 hete, és ezért nem csináltam tovább.

2011. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!