Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szép, kerek és feszes fenék?...

Szép, kerek és feszes fenék? ötletek? Milyen tornagyakorlat legyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
legjobb rá a gugolás
2011. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Gugolás, biciklizés, futás vagy a legjobb: az alkarodat és térdtől lefelé lévő testrészeidet tedd a földre,és akkor az egyik lábadat emelgesd felfele, oldalra, kinyújtott, behajlított lábbal mindenhogy, majd ugyanez a másikra is.
2011. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
szerintem Rubint Réka tornáira tornázz,hatásos lesz!!Főleg a napi 20 perc: http://www.youtube.com/watch?v=35xw9T9RP74
2011. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szerintem aki csak bunkóságot ir ne is irjon!nem vagyok rá kiváncsi,és szerintem más se

a többieknek köszönöm

2011. nov. 7. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

90 napos mellett gyakorlatilag mindegy, mert tápanyaghiánya lesz a testednek, eleve csak zsírosodni fog, fehérje nélkül mit vársz az izomzatodtól?

normális kajálás mellett: amiket leírtak. saját testsúllyal guggolás, lábemelés, támadó állás (kitörés). lehet variálni, nehezíteni, 1 lábas guggolás, tai-chi mozdulatsorok..

a gyakorlatoknál a lassú, és óvatos végrehajtást ajánlom, nincs értelme ledarálni gyorsan 100 guggolást, és a térdet túlterhelni.

2011. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem izmosodni akar,fogyni.Zsírt égetni.

Nem testépítő bajnok lenni...

2012. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
feszes fenékhez kellenek farizmok. amihez edzeni kell. és hogy hogy nem akar testépítő lenni? nem is írta. egyébként ne legyen, hogy jön ez ide?
2012. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!