Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Etterembe voltunk. Bunoztem!...

Etterembe voltunk. Bunoztem! Mi a teendo ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap szenhidratnapom volt,es ebedre ettem pizzat,meg egy kakaos csigat. Aztan a baratommal elmentunk megunnepelni,azt hogy leerettsegizett. Egy szoval mentunk "lazulni". Vacsorara ott is voltunk,de ugye kedvesem szulei elott nem mondtam,hogy dietazom. Sajtos-sonkas pizzat sutott nekunk az edesanyukaja.Ennem kellett 3szeletet,mer nagyon megharagudtak volna..Szinte semmibol nem ettem,kinaltak nagyon sok fele etellel(rakott kaposzta,hus gomboc,sult hus,rantott hus...STB) Csak a 3szelet pizzat fogadtam el,mondjuk ez meg vacsira megis felelt volna!De aza franya sajt,sonka rajta :( Aztan,ott voltunk ugye ejfelig,10ora fele,adtam nekem ketto szelet muzlit,es ketto jegkremet.Megneztem, mindegyik 100kcal volt.Rengeteg szenhidrat... Megettem :( Nem okozhattam mar csalodast azzal,hogy nem eszem... Szoval,bunoztem... Ettem 3sajtos-sonkas pizzat.2muzlit.es ketto jegkremet :( Ez osszevissza, volt vagy 800-900kcal... :( De ugye szenhidrat,es ez baratom szerint jo lett volna,ha nem egyszerre eszem,es ugye nem ilyen mennyisegbe :( Ma gyumolcsnapom van,tartom a gyumolcsnapot!De meg csak masfel hete csinalom a Dietat.ugye most indult volna be a zsiregetes:( Most akkor nemfog?Ketto hetig semmit nem fogyok?Megallt a fogyas?:( Elkeseredtem,segitsetek!Folytatom a dietat,de fogok meg fogyni?ha igen mennyi ido alatt?:( Es nagy bun ez?:(
2009. máj. 9. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

istenem.. ez már kóros..

Nehogy már emiatt legyél kibukva, hogy ettél ilyeneket. Pláne bűntudatod ne legyen.

Szerintem nem kéne ilyen halálkomolyan venni a fogyás/evést/kinézetet. És ha valaki így rá van izgulva, hogy most fog-e fogyni, vagy nem, az már eleve baj. Fogd fel kicsit lazábban a dolgot..

Én ha fogyni szeretnék, biztos ennék rendesen mindenfélét, de mellette sportolnék, futnék, úsznék.

Élvezném az életet.. És nem okoznék magamnak szorongást, feszültséget, bűntudatod hülye fogyókúrás módszerekkel.

2009. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek. Tök fölösleges azon izgulni, hogy mit ettél, hiszen úgy is megetted. A fogyás nem abból áll, hogy minden nap eszel 5db háztartási kekszet és kész, hanem rendesen kell enni, és sokat kell sportolni.
2009. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt egy kajás napod, na és akkor mi van ?! Folytasd tovább a diétát!


(az talán érthető, hogy az ember udvariasságból eszik meg egy jégkrémet, de hogy kettőt enne illemből..., ezt te sem gondoltad komolyan :)

2009. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.



kettot adtak nem mondhattam h eleg egy :D de ugye ettol nem lassul le a fogyas?

2009. máj. 9. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Te meg ugye nem gondolod komolyan, hogy nem lassul le a fogyás, ha teletömöd magad :) De lelassul. De majd újra beáll, ne izgulj már ezen. Ettél, na bumm. Egészségedre.
2009. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"sajt,sonka rajta"


Hát ez a fehérjemennyiség már halálos!

Mennyi lehet kb 2g? ÁÁÁáááá

Meg fogsz halni!

A jégkrémben is volt vagy 1-2g fehérja úristen mi lesz veled?

Ugye ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan?

Tudod a hízás hosszú folyamat nem egyik napról a másikra lesz valaki kövér... A fogyás is így van, és nem fog tőle megállni. A fogyás azért stzokott megállni mert az aktuális állapothoz képest sok a bevitt szénhidrátkalóriamennyiség.Egy naptól még nem fog megállni a fogyás, ha egy hétig bűnözöl akkor igen.

2009. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bűntudatodvan akkor fússál lefekvés előtt pár kört!!!Az hogy meg volt két vékonyszelet sonka a pizzán háttttt azt belefér nem azon fog múlni,de viszont a jégkrém az meg már csak önmegtartóztatáson múlik az egész!!!Ja és ne minden nap mérd magad mert azzal csak idegbetteggé válsz hogy még többet mutat mint eddig!!!
2009. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kár hogy az ilyen kérdezőknek nem indítanak korhű látogatást a GULÁG-ra - értem ez alatt a fűtetlen marhavagonban utazást 2 hónapig a tajgán Vorkutáig, majd szabadon választott szénbánya vagy a permafrostban vasútépítés napi fél kiló kenyérrel meg heringlevessel. Csak egy hónapig. Elég lenne!
2009. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajj mér ne fogynál????Főleg attól a kis sajt-tól meg sonkától nem lesz semmi bajod
2010. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!