Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A fagyi tejet tartalmaz....

A fagyi tejet tartalmaz. Szénhidrát napon ez nem gond?

Figyelt kérdés
2007. júl. 22. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
öööö a tej fehérje....
2007. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire bele akarsz mélyülni mindenbe, akkor pedig.. a legtöbb tésztaféléhez kell tojás, ami ismét fehérje, s hagy ne ragozzam.. plussz, aki nem hagyja el a kenyeret.. az alap szénhidrát, még is elfogyaszthatsz egy-egy szeletet! ha ennyire mindent pontosan vennénk nem maradna mit enni.
2007. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fagyi tejet? Ma már a tejben sincs sok tej, nem a fagyiban. Abban inkább több a liszt, állagjavító, tejpor, de az is nagyon minimális és egy csomó aroma EEE-betűs tételekkel - ez a főzött, a nem főzöttben talán egy-kettőben lehet tejpor, a gyümölcsösben szerintem nincs is.
2007. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, a fagyi elvileg tényleg tartalmaz tejet, azonban én úgy gondolom, hogy ha a diéta szerint szénhidrát napon kell enni, akkor megeheted nyugodt szívvel.
2007. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg tejes, máramelyik, amúgy cukor alapú ezért szénhidrátnak számít elsősorban! Sajnos hízlal is! De szénhidrátnapon énis azt szoktam vacsizni! Sőt volt már, hogy fehérje napon is ettem!
2007. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!