Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék leadni 10 kg-ot...

Hogyan tudnék leadni 10 kg-ot pár hónap alatt?

Figyelt kérdés
74 kg vagyok és 173 cm, szeretnék lefogyni maximum nyárig 10 kg-ot, légyszives segítsetek h hol tudnék tippeket találni, vagy ha van személyes tapasztalat akkor azt szívesen hallanám. köszi
2012. jan. 8. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Az szinte nulla plussz súly...tudom, én anno 20-at dobtam le fél év alatt (hasonló paraméterekkel).

Nagy tippek NEM kellenek hidd el. Nem győzöm mondani, hogy változatos, mértékletes étkezés, megfelelő mozgással kombinálva -semmire sem jó ételek elhagyásával-, teljes siker. Nincs szükséged semmi hókuszpókuszra. Mert a fogyúkúra NEM tartható egy életen át, nem lehet kalóriákat sem számolni egy életen át. Nyílván annak kell, aki súlyosan elhízott, de te nem vagy az a kategória.

2012. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Feleannyit eszel, mint azelőtt, és le fogsz fogyni. Ezen kívül fuss minden nap 10km-t (kb 30perc futás) és csinálj egy 30perces tornagyakorlat sort.

Sikerülni fog!!!

2012. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, és igyekszem mostanában többet mozogni és kevesebbet enni. :)

van vmilyen tiltólista h milyen kaját NE egyek?

2012. jan. 8. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:

fehér lisztet, cukrot.

általánosságban a töltelék élelmiszereket "nass".

mert mondjuk jó a krumpli, de zsírban kisütve, és agyon na-glutamátozva minden lesz csak nem étel.

hagyományos ételeket részesítsd előnyben, amiket nyersen veszel, és el tudod készíteni otthon. ez nagyjából jó irány.


a 20km/h-s futás pedig tetszett. ha ezt valaki fél óráig bírja, annak szerintem már nem sok dolga lesz a fogyással.

2012. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
normális kaja meg mozgás. ennyi. csodát nem tudunk mi sem mondani haver
2012. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Időpont ma 15:19 ez igen ,te aztán sok infót közöltél , szerintem a kérdező azt hitte , hogy azzal fog lefogyni ha nem mozog semmit és sok kenyeret tömi magába szigorúan este 8 tól ...


Nagyon fontos volt ez a kommented .

2012. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia!

En 76kg vagyok ès 174 cm.Nekem is a cèl tiz kg lenne!!Nagyon szeretnèm es megprobàlok nagyon eros lenni csak nehèz kèt pici gyerek melett nem megkivànni a finomsàgokat!!De mit szolnàl ha egyutt probàlnànk meg ès tartanànk egymàsban az erot??

2012. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
10 km-t fusson 30 perc alatt? azt megnézném hogy te megcsinálod-e :)
2012. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

challenge accepted!

... várgyá, 10km.. ?

na jó, fuck this shit!

2012. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
:DD kb
2012. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!