Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 naposnál a fogyás egyenle...

A 90 naposnál a fogyás egyenletes vagy van amikor megugranak lefelé a kilók?

Figyelt kérdés
10 évig 57 kg voltam.Egy betegség miatt 1 év alatt 20 kg-ot híztam,és most,hogy megműtöttek javasolta az orvosom a 90 naposat.Eddig 2 hét alatt 2 kg ment le,de ha így halad tovább akkor csak 10 kiló megy le 90 nap alatt és mi lesz a másik 10 kilóval?
2009. máj. 24. 23:14
 1/9 anonim válasza:
59%

A fogyás nem egyenletes,és minden embernél más ütemű. Lényeg:ne hagyd abba!!!!!!!!!!

Csodálkozom,hogy az orvos javasolta a 90 naposat. Ugyanis már dietetikusok is károsnak tartják,mert túl egyoldalú.

Életmódot, evési szokásokat kell változtatni, nem 90 napi,hanem életvitelszerűen.

Például én nem eszem kenyeret, fehér cukrot, fehér lisztet.

Mindent zabpehellyel, korpával sűrítek. Pudingot főzök édesítőszerrel. Fagylaltot naturjoghurtból csinálok.

Aprónak tűnő dolgok.Mindent eszem, csak teljes kiőrlésű lisztből készítem.

DE:itt az eredmény, jobb a közérzetem, mindent ehetek, soha nem vgyok éhes, na és az ideális heti 1-11/ kg fogyás.

Ez nem megterhelő a szervezetnek, mint a 90 napos.

Sok sikert!

2009. máj. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig elég sűrűn értékelik a vérképemet és azóta tökéletes.Eddig szinte égig ért a koleszterinem.És semmi féle hiányom nincsen.
2009. máj. 25. 07:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kéthét alatt 2kg nem rossz lehet annyi tartalékja van a szervezetnek hogy nehezen ürül ki és utánna meg majd megindúlnak szépen a kg lefele.Kitartás!!!
2009. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Szerintem nem szabad kg célokat kitűzni a 90 naposban, hanem szépen csinálni, és örülni minden egyes leadott kg-nak.Ha nem éred el a kg célt amit kitűztél, csalódott leszel, és nem lesz elég motívációd csinálni. Te nem is örülnél a 10 kg-nak, ha "csak" annyi menne le? Szerintem annál amúgy is többet fogsz fogyni, ha pedig nem, a másik 10 kg-ot majd leadod másképp. Én nagyon örültem a 10 kg-nak amit leadtam, és pont azért, mert nem kergettem irreális célokat. Én sok sikert kívánok a fogyidhoz, és örülj annak az eddigi 2 kg-nak is!

2009. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első hónapban 8 kg ment le, aztán majd 3 hét leállás következett, s igen lassan indult be újra. A harmadik harmadban pedig 7 kg, de lényegében ez az utolsó 5 hétben csökkent.
2009. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Köszi a megnyugtató válaszokat!

Persze,hogy örülnék 10 kg-nak is,nagyon is örülnék,csakhát amióta felnöttem 57 kg voltam és most kb egy éve vagyok 78 szóval azért csak szeretném tudni van e esélyem mégegyszer olyan lenni.

2009. máj. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszokat!

Persze,hogy örülnék 10 kg-nak is,nagyon is örülnék,csakhát amióta felnöttem 57 kg voltam és most kb egy éve vagyok 78 szóval azért csak szeretném tudni van e esélyem mégegyszer olyan lenni.

Ezt én írtam,csak nem vettem észre,hogy nem én voltam belépve a gépen.

2009. máj. 26. 07:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem egyenletes a fogyás, az elején az első 1-2 hétbe elsősorban a vizet adod le, utána indul el a zsírégetése ami nehezebb folyamat , ezáltal lassabb is, minél mélyebb, jobban "bekötegesedett" zsírréteget akarsz leadni annál nehezebb lesz.. ekkor kell nagyon soakt mozogni.

Az első válaszadónak üzenem, hogy én a 90 napos diétát csinálom, de ugyanazokat amiket ő megtesz az egészsége érdekében én is megteszem, lásd pl teljes kiörlésű liszt, vagy a lekvárból csak hozzáadott cukor nélküli lekvárt eszek, kenyeret alig, csak szénhidrátnapon, és akkor is teljeskiörlésű rozskenyeret. Ezt mindössze azért írtam le, hogy megkérdezzem, hogy akkor mégis hol van a bibi a 90 napossal??!! Szerintem nem a diéta-fajtákkal van a baj, hanem azzal, ha valaki ész nélkül csinálja.

2009. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat!
2009. jún. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!