Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mindenhol csak azt olvasom...

Mindenhol csak azt olvasom hogy hülyeség a 90 napos diéta, meg csak tönkreteszed a szervezeted. Kezdek elbizonytalanodni, pedig most szántam rá magam hogy megcsinálom. Van aki megcsinálta és jót is tud róla mondani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Jó lenne, ha győzne a józan ész, és bele sem kezdenél. Nagyon nehéz kiölni a köztudatból ezt a szart, főleg, hogy külön altopicja is van neki.
2012. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ne gyakorikérdéseken informálódj.
2012. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én végigcsináltam még anno, fogytam is vele 16 kilót és semmi bajom nem lett sőt hízni se híztam vissza, pedig utána egy jó darabig nem igazán figyeltem oda az étkezésemre. DE! Soha nem csinálnám végig még egyszer, mert rájöttem, hogy éhezés nélkül is le tudok fogyni. Fogytam még 14 kilót úgy, hogy életmódot váltottam. Elhagytam a kenyeret, tésztát, üdítőket édességeket, elkezdtem tornázni és hopp! Úgy fogytam, hogy nem voltam éhes és a mozgás által kaptam egy szép feszes testet. De ezt annyira felesleges leírni, mert rajtam kívül még 1000 ember írja ugyanezt, hogy életmódot kell váltani. Én sem szívesen vágtam bele, mert olyan maceránsnak tűnt meg nehéznek, de hála istennek tévedtem! A fogyás mind fejben dől el. Nem tudom elmagyarázni ez milyen érzés.. Olyan mintha kicsit őrült lennél, mert bekattan valami az agyadban, és semmi sem tántoríthat el a célodtól, mert annyira vágysz rá hogy azt lásd a tükörben amit szeretnél. ajánlom hogy számold ki mennyi a kalóriaigényed egy napra és ezt próbáld betartani.

Na puszi és sok sikert :)

2012. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

persze ez a probléma és egészségügyi gond nélküli fogyás egy látszat dolog, ugyan ennyi erővel egy 120 kilós nőnek sincsenek egészségügyi problémái..

de sajnos a fenéket nincsenek, csak fiatalon a test még sok mindent elvisel, aminek akkor jön meg a böjtje amikor az építő folyamatok kezdenek a lebontóaknál lassabbá válni. legkésőbb akkor nagyon sok embernél előtűnnek a testük kizsigerelésének az eredményei :(

2012. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
igaza van
2012. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem csináltam, de több ismerősöm viszont igen, nekik bevált, lefogytak, tartják a súlyukat. Bár ők se csinálták végig mind a 90 napot. Én nem vagyok híve a szétválasztásnak, hiszen az ember mindenevő, így annak se, hogy bizonyos ételeket teljesen kiiktasson valaki az étrendjéből (még ha azok úgymond egészségtelen kaják is, na annak lesz meg igazán a böjtje, ha kegyvesztettek lesznek a kedvenc hamik, egy idő után ugyanis a szervezet megbosszulja a hiányt és jönnek a zabarohamok, meg a jojo), akkor már ennél az update-rendszer is jobb, ott mindent lehet enni, csak nem mindegy mikor. DE tény, hogy fogynak a 90 napossal és nem hízzák vissza.
2012. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ja, végül is a fehérlisztes, romlásra képtelem hamburger zsömle + a belevaló elhagyása nagyon megbosszulja magát. az ember több 100 000 évet vérengzéssel töltött, és sose hiányoztak a cukros, fehérlisztes sza.rok, de most hogy éppen végre néhány országban kevesebb az öldöklés, most már létszükséglet szemetet enni. erre én is gondoltam már.
2012. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a mai kor átka. Régen internet sem létezett, manapság meg a legszegényebb családok házában is ott szörfözgetnek a neten. Régen nem tudtak volna hozzászokni a sz.ar hamburgerzsemléhez, mert nem volt. Most viszont van, hozzá is szoktak. Ez van, ezt szem előtt kell tartani, mielőtt bárki felelőtlen kijelentéseket tesz ("elhagyom ezt, elhagyom azt az étkezésemből"). Lagzi Lajcsi is fennen hangoztatta, hogy elhagyta a fehér kenyeret, stb., szépen le is fogyott, aztán persze mind vissza is ment, mivel nem bírta a megvonást a szervezete. Nyilván ő egy extrém példa a súlya miatt, de más szervezete se bírná hosszú távon a megvonást, ebben bárki biztos lehet.
2012. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

a Lagzi lajcsi az IQ 80 szint alatt is lehet, az elméletednek meg semmi alapját nem látom. a fehér kenyér nem egy drog, amihez fizikai vagy pszichés kötés, függés van!

a finomított szénhidrátokról pár hét/hónap alatt le lehet szokni! (true story).

meg amúgy is, ha valakinek ennyi önkontrollja van, (vagy nincs) hogy nem tudja tudatosan megválogatni mit eszik (amikor ott a bolt és bármit megvehet) hát az ilyen hülye (sorry) megérdemli a cukorbetegséget, vágják le a lábát mielőbb, hátha nem szaporodik és nem adja tovább a géneit. mert ilyen ember és a leszármazása mindenképpen életre alkalmatlan lesz, legyen ez inkább előbb mint utóbb és a gyerekei szívják meg. na most, a hülyeség és az akaratgyengeség öröklésével baromságot írtam, de a rossz szokások valóban átadódnak szülőről gyerekre tehát a az én kis gonosz levezetésem teljesen helytálló, sajnos. aki ennyire szerencsétlen, az eleve nem tudom mit vár az élettől.. ki fogják rabolni/nyírni, mert ha magán, a kajálásán nem tud valaki uralkodni még ha akarna sem, akkor már régen rossz minden.

2012. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szardolog amikor a testünk jelzi hogy éhezik mert nem kap megfelelő tápanyagokat, és erre adunk neki szemetet ,persze attól még éhezni fog és adunk neki újab szemetet és a végén elhízunk. De szerencsére van megoldás mert vannak étvágycsökkentők. Illetve ha a szemeteket széválogatjuk és egyiknap az egyikfélét esszük másiknap a másikat akkor nyilván garantált a fogyás. Vagy ott van az a megoldás is hogy kiszámoljuk mennyi a szemét fűtőértéke és hogy a testünknek mennyire lenne szüksége, és annál valamivel kevesebb szemetet eszünk meg. Tudom, tudom sok a szóismétlés.
2012. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!