Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 naposról mi a véleményed?...

A 90 naposról mi a véleményed? Nagyon kiváncsi lennék érvre, mert van olyan ismerősöm akinek bejött, van aki azt mondja baromság, most vagy valaki hazudik, vagy nem jön be mindenkinél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 14:39
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Ha a 90 napos témakörben kérdezi,akkor szerintem egyértelmű. F@szság! Ne csináld..életmódot kell váltani:)
2012. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
2012. jan. 17. 15:04
 3/26 A kérdező kommentje:
rossz link :/
2012. jan. 17. 15:04
 4/26 A kérdező kommentje:
2012. jan. 17. 15:04
 5/26 anonim ***** válasza:
Vannak ismerőseim akik kipróbálták és azt mondták hogy fogytak vele. Nem hinném. Nekem nagy hülyeségnek tűnik. Szerintem csak fehérjét és csak szénhidrátot tartalmazó kaja nincs így a szervezeted sem tudod becsapni vagy mi is a reklámszöveg. Elég sokan csinálták egyszerre és el voltak ott ájulva meg minden. Kb 2 hét után visszaszedték azt a leadott pár kilót. Hagyjuk már hogy annyit ehetsz, amennyit akarsz és így is fogysz:/ De ha valakinek van pozitív tapasztalata hajrá :D
2012. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
az a gond hogy van ellentmondás a cikkben is meg a diétában is ,de van olyan ismerősöm aki végig tolta és böcsületesen lefogyott . Meg nem tervezek tartós fogyást RTF en megcsinálom a felvételit és vagy jöhetnek vissza kilók , vagy valami olyan életmód váltás .
2012. jan. 17. 15:22
 7/26 anonim ***** válasza:

ha valaki le tud tőle fogyni, az szomorú... mégpedig azért, mert ez azt jelenti, hogy az eredeti táplálkozási szokásai annyira katasztrofálisak voltak, hogy még egy ilyen kamu-diétával is jobb helyzetbe került.


attól függ, mi a cél. ha valaki 100 kilóról akar lemenni 80-ra, annál működhet, persze nem mondom, hogy egészséges.

én jelenleg 67-ről szeretnék 65-re lemenni, talán nekem is működne, csak az a bökkenő, hogy nekem ez az összes feleslegem, és eredményként nem egy vékony, remegő testet akarok, hanem egy formás, tónusos, nőies alakot. izmokkal.

2012. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Hülyeség! A nővérem lefogyott vele 12 kilót, mégis azt mondom, hogy hülyeség! aki ezzel lefogy, az azért van, mert kevesebb kalóriát visz be, mert kevesebbet eszik!

Én is csináltam régen, 1 hónap után majdnem összeestem, mert zöldségnapon megkivántam 1 kis csokit! na ott abba is hagytam és most kalóriaszámolással, tornával fogyok, 3. hónapja, 6 kilót fogytam, még 5öt szertnék!

2012. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nekem 95 ről kéne olyan 80-85 re
2012. jan. 17. 15:39
 10/26 anonim ***** válasza:

Nézd, nem vagyunk egyformák. Én elhiszem, hogy van, aki le tudott fogyni vele. (Persze az sem mindegy, hogy ki mekkora adagokkal akar lefogyni, nyilván a siker ezen is múlik - de ez a többi módszerre is igaz.)

De abban biztos vagyok, hogy még ha sikerült is, nem volt egy egészséges módszer.

Az igazságot mindenki másképp látja, de ez nem jelenti azt, hogy hazudik.


Szerinted mennyire normális 4 napból 3 napig (egyedül a fehérjenap kivétel) tömény szénhidráton élni?

Tudod-e, milyen következményei lehetnek a túlzott szénhidrátfogyasztásnak?


Ezekre a kérdésekre mindenképpen szeretnék választ kapni tőled (és nem mástól), kérdező!

2012. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!