Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék 3 hónap alatt...

Hogyan tudnék 3 hónap alatt diétázással lefogyni? és ha ez lehetséges mik tartoznak a diétás ételek közé?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én 2évvel ezelött szültem a terhességem alatt.50kg-ról felhiztam 70kg-ra azóta mióta megszültem fogamzásgátlót szedek és sajnos emellett is nehéz lefogynom.Én szeretnék lefogyni 50kg-ra ujra annyi szeretnék lenni
2012. febr. 9. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az jött be(amúgy én 37kg-ot híztam),hogy rizst, tésztát, rengeteg gyümölcsöt, és zöldséget ettem.Rengeteg alatt értem a napi 2 kg-mot.És nem nagy tányérból ettem, hanem kis lapos sütis tányérból.Meglepően sok étel fér rá.És nagyon sokat futkároztama gyerekkel, meg vettünk egy trambulint, az nagyon sokat használ:) Sok sikert a diétázáshoz.Én most 163 cm vagyok, és 53 kg ezzel a módszerrel, és nem éhezek:)
2012. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

ezt nem hiszem el... abszolút inkompetens ember miért ad tanácsot TÁPLÁLKOZÁSBAN???? BA:SSZA MEG A KUR:VA ISTEINT MÁR!


csak 2 kiba.szott dolgot nem írsz le annak, aki látványosan semmit nem ért az evéshez (hiszen a 90 napos agyrém tetszik neki...)

azt, hogy HÚSt kéne enni, mert esszenciális aminosavakra szüksége van a testnek mind az egészséges élethez, mind a FOGYÁSHOZ!


a másik, hogy lehet falni tésztát és mindent 2pofára, de ezek akkor voltak ételek amikor háború/szegénység volt, nem volt más és az emberek alapból nem tudtak sokat enni, de mozogtak mellette!! mert a tészta, rizs stb. ÜZEMANYAGOK! ma mennyi üzemanyag kell szerintetek egy zsíros, izomtalan, edzést alig látogató nőnek? izomtömege nincs, aktivitása kicsi (nem a földeken dolgozik, nem küzdősportol gondolom..)

akkor??????? NEM A TÁPANYAGOKAT KÉNE PÓTOLNI? 1. sorban hússal, amiben fehérje és zsírok is vannak?


hogy lehet ezeket ennyire kihagyni? a legfontosabbak lennének..


Kérdező, hagyd ezt az oldalt, a 90 naposat is, menj el egy dietetikushoz.. komolyan, mielőtt tönkreteszed magad. én már nem tudok annyit ide írni, hogy mindenkinek leírjam mit kéne enni. sajnálom. de olvasni tudsz Te is, és a másik 6 millió is aki hasonló tudatlanságban él ebben a témában. használni kéne ezt a képességet.

2012. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A hús nem fontos, minden benne lévő hasznos tápanyagot lehet pótolni más forrásból, viszont rengeteg nehezen emészthető anyag van benne, ami megterheli a szervezetet.

Én a fogyáshoz a következőt ajánlom:

- változatos étrend (ha szereted a húst akkor azzal, ha nem akkor anélkül)

- rendszeres mozgás (cardio jellegű)

- gyakori étkezés: napi 5x keveset

- finomított ételek (fehér cukor, finomliszt ...stb) helyett rostos ételek.

2012. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudom kiegyensúlyozott aminosav profilú fehérjéket Te honnan máshonnan pótolsz.
2012. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Második válaszoló, te akkora vagy!!!!

Első vagyok, utálom a húst, sosem ettem, undorodok tőle egy rossz gyerekkori élmény miatt, és nem hiányzik.Nem csak a húsban van fehérje!!!!!!!!!!!!!!És megnéznélek, mikor a Mekiben tömöd a búrád!!

2012. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csatrad válasza:

A fogyás azt jelenti, hogy több zsírt égetsz mint amennyit magadhoz veszel.

A legjobb módszer az, ha nem eszel semmit és leülsz alaposan töröd a fejed, hogy mi az amire vágysz, és legalább 2-3 szor gondold újra, hogy biztos legyél a döntésed helyességében.

Utána csak menj el boltba vagy akárhova és szerezz be azt amire a tested vágyik. Ne feledd az agy annyira akar élni, hogy akár a szívizmot is lebontja, csak hogy tápanyaghoz jusson. Ez megtörtént dokumentált tény! Szóval csak hallgass a testedre.

Mellékesen így a gyomrod összemegy és ha akarnál se tudnál többet enni, továbbá az agyad (bár kutatások szerinta bélrendszer még az agy döntését is felül tudja írni) szóval úgy fogalmazok, hogy a "tested" automatikusan undort fog kiváltani olyan élelmiszerek után, ami rossz döntés volna, szóval elbaszni se lehet ezt a módszert.

Nekem ez bevált bár az időt nem néztem én mindig így viselkedem.


Reggelire rost kell, ebédre protein, estére meg szénhidrát.

Rost kb minden növény (mondjuk dinnye), protein többnyire husok, vagy állati származékok, tej/tojás,libazsír. szénhidrát, tészták, kenyér, gyakorlatilag amiben víz van és szerves anyag. Pl a nagyon hardcore a liszt víz só-ból palacsinta (bár a só rossz azt kerüld)


A mozgással meg vigyázz, mert az izom nehezebb mint a zsír.

2012. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hagyjuk már "nem is hiányzik a hús".

olyan ember ad táplálkozásról tanácsot, aki érzelmi alapon közelíti meg az ételt? nem azért eszem vagy nem eszem, mert úú ezt szeretem, ez 4 éves gyerek szintje. később kinövi az ember, és megtanulja általános iskolában, hogy teljes értékű fehérjére minden nap szüksége van a szervezetének.

ennyi.

nem húsból.. lehet napi 20 tojást is megenni végül is. vagy fehérje táplálék kiegészítőket..

2012. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Yue-chan válasza:

Én mélységesen egyetértek john_doe- val, hogy HÚSRA SZÜKSÉG VAN.

Én azt mondom egyél húst, zöldséget gyümölcsöt és tojást. Egyébként pedig kapd fel a kicsit és futkoss vele ide-oda, mindketten élvezni fogjátok és kifejezetten hatékony!

ui.: Én szívem szerint betiltanám a tejtermékeket és a gabonákat, mert azok NEM EMBERI FOGYASZTÁSRA VALÓK!!!

2012. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csatrad válasza:
Azt elfelejted, hogy az ember mindenevő fogazattal rendelkezik. SZÓVAL MINDENT MEGEHET!!!
2012. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!