Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » S. O. S.! Leghatékonyabb...

S. O. S.! Leghatékonyabb módszer? Mozgás, étrend? Tapasztalatok, élmények?

Figyelt kérdés

sziasztok. szeretnék leadni 8-10kg-t nyárra,mert nem tetszik az alakom,és picit soknak érzem magam.nem tudom hogy hol kezdjem, mit csináljak..főként a combomról szeretnék lefaragni..étkezésben,mozgásban mit kell tennem ? Aki volt már hasonló helyzetben,és tudna tippeket adni, azt szívesen fogadom! köszönöm:)

15/L (169cm/59kg)


2012. febr. 16. 14:50
 1/4 anonim válasza:
60%
Én mozgásnak ajánlom a rubint réka cd-ket és/vagy heti 3 alkalom futást. Állíts össze magadnak egy heti étrendet. Délelőtt csak folyadékot és gyümölcsöt fogyassz, ebédre mondjuk barna rizs vagy párolt zöldség, uzsonnára megint zöldség vagy gyümölcs, vacsira meg sima pirítòs. Ilyen jellegű étrendet állíts össze, ode mindenből csak keveset fogyassz. Életmódváltás szükséges, szóval olyat állíts össze amit be tudsz tartani. Rengeteget igyál egy nap és a főétkezések előtt is egy pohár víz. Sok szerencsét! Nekem beváltak ezek a módszerek
2012. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsőre semmiképpen sem hallgatnék!


A Rubint Réka dvd-k jók. Ha van szobabiciklid akkor mellé biciklizhetsz, és ha elkezd tavaszodni akkor én is ajánlom a futást. (Kezdő futóként ilyen hidegbe véletlenül se menj ki futni.)


Én reggelre ajánlom a piritóst, vagy szendvicset tk kenyérből. Ennyi üzemanyag kell reggel a szervezetnek.


Rizst, krumplit, tésztát hagyd el, vagy csak ritkán fogyaszd.


Ehetsz bátran túrót, tojást, csirkét, halat, salátát, mindenféle zöldséget, olajos magvakat. Gyümölcsökkel azért kicsit óvatosabban bánj. Hiszen elég magas a cukortartalmuk. Hiába gyümölcscukor... akkor is cukor.

2012. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok ismét: elfelejtettem írni, hogy az étkezés előtti pohár víz nem jó megoldás, mivel nem az éhséget csillapítja, ellenben a helyet tényleg foglalja. Ennek az a vége, hogy sokkal hamarabb leszel éhes.


Bár hagyjuk meg, hogy nem értem miért akarsz 10 kg-t lefogyni.

2012. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Énsem értem. A testömeg index így jó bár az könnyen elképzelhető hogy pár kilóval több zsír és kevesebb izom van rajtad mint kéne. Sportolni kell meg egészséges feldolgozatlan kajákat enni és kerülni a cukrot, fehérlisztet tartalmazó dolgokat.

Az elsőt nem értem miért tanácsolja hogy délelőtt semmi normálisat ne egyél, szerintem pont akkor a legfontosabb és este lehet inkább elhagyni a szénhidrátokat, de normális fehérjebevitel egésznap jó lenne azok mellé a kaják mellé amiket ő javasolt. Ha diétáznod kéne, de a súlyod pont jó.

2012. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!