Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fagyasztott túrógombócot...

Fagyasztott túrógombócot lehet enni fehérjenapon?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem a diétát. Megkívántam nagyon a túrógombócot,de nincs időm házilag diétásan elkészíteni,mert holnap rohannom kell, vacsira gondoltam,nemtudom lehetne-e a boltokban kapható fagyasztott(mirelit) túrógombócból 2-3db-ot enni? :)

Nagyon köszönöm a válaszokat


2012. febr. 20. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:

ha ilyen táplálkozási szokást veszel fel, tök mindegy mit eszel..

de segítek, a túróban van szénhidrát, zsír. hozzáadott cukor a gombócban.

remélem megnehezítem a fura és kártékony evési szokásod folytatását, mielőtt eü. problémád lesz miatta.

2012. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez legalább annyira hozzá nemértő kérdés,mint amennyire hozzá nemértő volt aki kiagyalta a 90 napost.

nézd már meg,hogy miből készül a gombóc te agyatlan!

a túrót meg magában eheted vacsorára minden nap.

2012. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a túrógombócban valóban van egy egészen kicsi fehérje. Meg rengeteg gríz és cukor... szénhidrátnapon ehetsz
2012. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet. És a mirelit ételeket úgy általánosságban felejtsd el... Tudom, hogy olcsó(bb), hamar megvan, egyszerű, de inkább szánj rá időt és tervezd meg előre 3-4 napra, hogy mit fogsz enni és mikor készíted el. Macerás, de meg lehet szokni, és legalább tudni fogod, hogy mit eszel.
2012. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapból marhaság amit csinálsz, a 90 napos csak gyötrődés és utána még a kilók is visszajönnek. Tudod a szervezetnek minden nap szüksége van bizonyos mennyiségű szénhidrátra, fehérje, zsírra. Nincs olyan hogy ma csak fehérjére van szükségem, az egyik legkártékonyabb kamu fogyókúra amit csinálsz.
2012. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
figyelj, 90 napos dieta, az amugy hizlalo "dietanak" mondanam, ugyanis ha jobban megnézed a keményíto es a szenhidrát nap azok egyforman csak hizlalnak, felesleges ures kaloriat tartalmaznak, ami lerakodik majd zsírként, a vitaminnap azaz a gyumolcsnap is kissé ide tartozik, igaz jo a vitamin meg a rost, de hat cukor van benne, ami a legjbb az egesz dietaban aza fehérje nap, ami segít az izmok megtartásában...amúgy inkabb vállts életmodot az segít igazan!!!
2012. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jönnek vissza a 90 napossal leadott kilók. Én fogytam vele 15 kilót és 2 év után sem híztam vissza. Szóval nem kell általánosítani. viszont az tény és való, hogy nem kezdeném újra, mert sokkal könnyebben és szenvedés mentesebben lehet fogyni egészséges életmóddal. Az egyetlen nehéz dolog, rávenni magad a mozgásra. Nekem szerencsére sikerült és már benne van a napi teendőimben :-)
2012. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

afrikai éhezők sem híznak vissza.. pedig ők is elég rossz étkezési szokásokat kell kövessenek, egyéb lehetőségek híján.

mégis, a rendszeres esszenciális amino és zsírsav bevitelt megvonni a testtől ritka rossz ötlet.

2012. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!