Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jól kezdtem az első napot?...

Jól kezdtem az első napot? (90napos)

Figyelt kérdés

Joghurtot ettem, csirkeszárnyat ebédre, 3 szelet felvágottat és 2 csirkemájat.6 után nem eszem. jó ez igy ?

Holnap keményítőnap, ugygondoltam rizset fogok enni krumplival amit megfőzök és sózom, megg mellé répát rágcsálok.


2012. márc. 7. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy zöldséget, gyümölcsöt minden nap lehet enni. Sőt, 12 óra előtt kizárólag gyümölcsöt. Az a baj a 90 napossal, hogy mi lesz utána?
2012. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 90napost csak rosszul lehet kezdeni. A 6után nem evés hülyeség. A mai napon ettél fehérjét, de a szervezeted nem jutott kellő mennyiségű szénhidráthoz, mondjuk ez a legkiseb gond az egész diétában. A mennyiségek meghatározása nélkül reménytelen az egész diéta és a zsírbevitelre sem figyelsz.

Nincs olyan hogy keményítőnap. A keményítő egy szénhidrát fajta, fontos lenne hogy minden nap hozzájusson a szervezeted, de a diéta miatt minden nap csak meghatározott mennyiségben. Ha nem tévedek holnapután szénhidrát nap jönne, bár nem értem miért nevezték el az abszolút cukros és zsíros és diéta alatt tilos dolgokat szénhidrátnak. Talán mert a cukor szénhidrát? Nade akkor a gyümölcsnapot miért nem szénhidrátnak hívják?, hisz a gyümölcsben lényegében csak cukor van. Diéta alatt az egyenletes fehérjebevitel minden nap nagyon fontos lenne.


Van a rendes diéta amit a táplálkozásról való jelenlegi ismereteink alaján nagy biztonsággal alkalmazhatunk, meg van minden más ilyen-olyan diéta meg fogyókúra, amik 2dologra alkalmasak, önpusztításra vagy mások szórakoztatására. (bár személy szerint én már inkább sírok mint nevetek, de az első 5-10 alkalommal még vicces)

2012. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én délig semmit nem eszem!és 6 után sem.
2012. márc. 7. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Wáó.


ehhez gratulálnom kell

te is tutira jó forrásokból informálódsz és még az eszed is megvan hozzá hoyg ezt kiaknázd

2012. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem hogy éppen délelőtt kéne enni a többet? Mert délután már fáradtabb vagy és nem tudja a szervezeted annyira feldolgozni a zsírt és megmarad,szóval ppont hogy hízol a déutáni evéssel! Délelőtt sokkal jobb!
2012. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!