Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudok nyárra tökéletes...

Hogyan tudok nyárra tökéletes alakot varázsolni, ha az esetem a következő (. )?

Figyelt kérdés
1 hete volt az orrplasztikám, utánajártam a dolgoknak, kb 8 hétig no sport, pontosabban csak fokozatosan. mégis szeretnék eredményességet... szerintetek? amúgy elég falánk természet vagyok, főleg ha unatkozom és az utóbbi pár napban sajnos sikerült viszonylag sokat ennem, mivel nem sok mindent tudtam csinálni az orrom miatt.
2012. márc. 7. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mint bárki más. :)

8hét nem téma, úgyis előtted áll még a mentális felkészülés, a szükséges tudás és alapanyagok beszerzése, a diéta megkezdéséhez és az életmód váltáshoz. a mozgást majd elkezded fokozatosan amikor már lehet...

2012. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:))
2012. márc. 8. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:
az alatt a 8 hét alatt én azt ajánlom neked hogy ne egyél kenyeret/tésztát/krumplit/fehérrizst. Ez a legkönnyebben betartható fogyókúra és még élvezetes is mert rengeteg jó receptet lehet találni ezek a hozzávalók nélkül. És a fogyás is szinte garantált (ha csak nem helyettesíted édességgel).
2012. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!