Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van itt olyan akinek sikerult...

Van itt olyan akinek sikerult megszabadulnia a plusz kiloitol a 90 napos dieta soran? Esetleg megoszthatod a titkod, tapasztalataid!

Figyelt kérdés
A gyumolcs napot h eltetek tul? :) szamomra az tunik a legnehezebbnek! Raadasul 3 valtasba dolgozom, ami azt jelenti h ejszakazom is, es hat olyankor is kell ennem, :s

2012. márc. 13. 18:39
 1/4 Lime boy válasza:
Nem tudom mért jön mindenki ezzel a 90 napos ,,csodadiétával". Egyeltalán nem jó, hogyha csak 3 napon juttatsz a szervezetedbe fehérjét, szénhidrátot, vitaminokat. Szerintem sokkal jobban járnál egy normális étrendel meg aerob edzéssel. Magas fehérje, alacsony szénhidrát, telítettlen zsírok, multivitamin és ásványi anyagok. az edzés pedig kíemelten fontos! Az ilyen 90 napos diétákat meg felejtsd el.
2012. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! en megcsinalta anno 2 x is ezt a dietat. Anyukammal es a baratjaval csinaltunk egyutt. Hatasos volt, es nem kellett koplalni. Viszont az utana levo 3 honaos reggeli gyumolcs evest erdemes betartani. Foleg az elso 2- 4 hetben volt latvanyos a valtozas. Szerintem az emberrel veletlenul is elofordul hogy nem eszik mindent egyszerre. Nekunk jol hatott az egeszsegunkre is.
2012. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! en megcsinalta anno 2 x is ezt a dietat. Anyukammal es a baratjaval csinaltunk egyutt. Hatasos volt, es nem kellett koplalni. Viszont az utana levo 3 honapos reggeli gyumolcs evest erdemes betartani. Foleg az elso 2- 4 hetben volt latvanyos a valtozas. Szerintem az emberrel veletlenul is elofordul hogy nem eszik mindent egyszerre. Nekunk jol hatott az egeszsegunkre is.
2012. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem ezt a diétát, de nem 90 napig csináltam, hanem kb 1,5 évig szétválasztva ettem. Tulajdonképpen egy étkezési stilussá vált az életembe, amit kezdetben nehéz volt tartani (főleg, hogy a páromat ez hidegen hagyta, s neki mindent kellett süssek-főzzek), de ha ritmust kapsz, onnan már gyerekjáték az egész. És én nem csináltam drasztikusan sem.

pl szénhidrátnapon ha tojásos nokedlit ettem, akkor ez volt és kész.. és nem agyaltam azon, hogy uuuh... a nokedli az szénhidrátnapra való, de a tojás fehérjenapra... vagy keményítőnapon, ha ettem pl sóskát krumplival, simán ettem mellé 1 tojást is (mint mindenki más). Nna, és még sorolhatnám... Lényeg, hogy sosem koplaltam, sosem kellett semmit sem megvonnom magamtól, simán tortáztam, sütiztem, nasiztam a 3.napon!!!, napi 5x ettem, mellette persze heti 2x jártam kondizni és 3x salsázni - ami ugye segítette az átalakulásom.

Igy aztán 1,5 év alatt szumma 17 kiló ment le rólam!!!

Utána terhes lettem, szültem, emiatt borult a megszokott étkezés is. Azóta 5 hónap telt el, s most újra belekezdek, mert még mindig 10 kg felesleg van rajtam.. :(

Mindegy...

Én bátran javaslom neked is! :)

2012. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!