Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez jo szalkasito modszer?...

Ez jo szalkasito modszer? (90napos)

Figyelt kérdés

Hetfo - Tomegelo edzes, este 40perc aerob kocogas, hasazas

Kedd - hasazas + 20 perc kardio edzes

Szerda - Tomegelo edzes, este 40perc aerob kocogas, hasazas

Csutortok - hasazas + 20 perc kardio edzes

Pentek - Tomegelo edzes, este 40perc aerob kocogas, hasazas


Szombat-pihi;Vasarnap-pihi.


Napi 6etkezes, reggel tejes csokigolyo shakerben, azutan 3alk. rizs vagy mas hozzahasonlo szenhidrat megfelelo aranyu hussal, este 8utan 2alk. mexikoi zoldseg, brokkoli v mas zoldseg megfelelo aranyu hussal.


A mennyiseget ki tudom szamolni testsulyra szabva magamnak, es ha szukseges csokkentem v novelem hatastol fuggoen.


Emellett:

Elso honapban edzesek elott l-karnitin, zold tea, lenmagolaj

Masodik honapban adipokill reggel es edzes elott, zold tea, lenmagolaj edzeselott

Harmadik honapban anadrox reggel es edzes elott, zold tea, lenmagolaj edzeselott


Ui.: A tomegelo edzes alatt sulyzos edzest ertek konditeremben, tomegelesi idoszakra szant edzestervvel, az izomtomeg megtartas erdekeben. (Sokan aztmondanak, hogy szalkasitasi idoszakban inkabb keves suly sok ismetles, de ez jelentos izomtomegvesztest okoz)


2012. márc. 16. 19:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaaa, es kihagytam... A kardio edzes: 2fazisos fekvotamasz 1perc munka 1perc pihenovel.
2012. márc. 16. 19:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, sőőt csak a csokigolyó az nem az igazi, inkább zab+fehérje turmix, edzés után fehérjeturmix mindenképpen menjen ha van rá keret akkor bcaa is mehet hozzá,a sok ismétléses dolgot jól látod, báár szerintem az ideális edzésen a tartomány nagyon változó 6 tól egészen 30 ig, gyakorlat függő, még annyit hogy a kardio az HIIT?Vagy aerob edzést értesz azalatt(120-140 es pulzus),mert az előbbihez eléggé haladónak kell lenni, a másodikból pedig 1 óra javasolt, amúgy jól össze van rakva grat, és az idetévedteknek mondom ez a JÓ ÚT, 12 hét alatt teljes testkompozíció változás fog már beállni ;)
2012. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs most látom a kardio edzés leírását, helyette inkább sima aerobot dobnék be, vagy itt jöhet egy magas intenzitású intervall training, az is 20 perc kb, tesztoszteron. hu-n találsz róla leírást ;)
2012. márc. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat ez a kardio amit csinalok elegge megterhelo, azt h a pulzus szamom pontosan hol van nemtudom de az 5ik ismetles utan kb a halalomat kivanom xD tehat eleg nagy allokepesseget igenyel es mivel tavaly intervall futast is csinaltam igy mondhatom h kb a 2hatasa ugyanaz, de probald ki es ird h nkd mi a velemenyed rolla(1fekvotamasz 1felugras gyors intenzitason 1percig azutan 1perc piheno es ebbol 10ismetles azaz osszesen 20perc, neten is rakereshetsz burpee neven)
2012. márc. 17. 10:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaa es igen kihagytam a feherjet is. Azt is hasznalok tejsavobol keszultet es a tomegelo edzesek utan szoktam meginni. Jah es a csokigolyokat pedig akkor lecserelem zab+tejre
2012. márc. 17. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerem a neve burpee, amikor versenyre készültem (sanda) akkor gyakran a program része volt:D Állóképességre baromira jótékony a hatása:) Reggelibe is mehet fehérje mert alacsonyabb lesz a GI indexe, a zabnak ha fehérjével együtt fogyasztod:)Egy idő után mondjuk 1,5 hónap pedig a tejet cseréld le vízre,tudom élvezeti értéke nem ugyan az,de nem viszel be annyi fölös cukrot meg zsírt
2012. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem jó sztem nincs sok értelme
2014. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!