Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szétválasztó diétánál van...

Szétválasztó diétánál van aki, L-karnitines shake iszok vacsora helyett? Így is fogy tőle?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a 90 napos napokra ossza fel a szétválasztást, de mivel találtam egy szuper fehérjedús shaket ami L-karnitinnal van túrbózva, így azt szeretném futás után minden este vacsi helyett. Reményeim szerint nem gáz, mert ugye 11-12 fele ebédelek, vacsira meg 18kor innám a shaket. Szerintetek?
2012. márc. 18. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy dolgot magyarázz meg nekem vagy te vagy bárki más. Hogy a rákos fenébe is gondolhatja bárki egy pillanatra is hogy a szétválasztásnak bármi köze van a fogyáshoz? egyáltalán ki tud ekkora marhaságot kitalálni?

A tumrixoddal már sokkal jobban nézne ki, de felesleges foltozgatni egy alapjaiban hibás agymenést.

A szemetet ki kell gyomlálni az étrendből a normális tápanyagokból pedig minden nap bevinni a fogyáshoz megfelelő mennyiségűt. És akkor úgy fogysz le hogy nem lesz se jojó se rosszullét.

2012. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert kigyomláltam mindent az étrendemből és nagyon lassan fogytam csak tőle. Tudom, így egészséges, de havi 4-5 kgot szeretnék fogyni. 2 hónapig csinálom ezt, aztán egészséges táplálkozás. Régen szétválasztóztam és fogytam havi 5öt....
2012. márc. 18. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:

pff

a tápanyagmennyiségeket úgy kell megszabni hogy meglegyen a heti 1kg fogyás. nem "csak" kigyomlálni kell, senki nem mondta hogy annyitól fogyni fogsz. de nekem mindegy, mások is évekig próbálkoznak mire rájönnek hogy is kell. lehet hogy ha csak 2hónapig csinálod akkor nem is fog annyira bekavarni.

2012. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kigyomlálás címszó azért egy átfogó megfogalmazás volt.

Reggelire zabot ettem fahéjjal, tejjel

Ebédre csirkemellet salátával,

vacsira meg ittam a bitechet...és nem fogytam....Hozzáteszem, hogy bűnöztem néha-néha, mert megkívántam ezt azt, ezért szeretnék most olyan fogyit, ahol mindent ehetek egy bizonyos napon. 11 kg-ot kell leadnom, utána visszatérek az egészséges menümhöz...2 pici gyerkőcöm van, hidd el, nagyon nehéz nem lenyalni a csokit a kis mancsukról :)

2012. márc. 18. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:

"megkívántam ezt azt, ezért szeretnék most olyan fogyit, ahol mindent ehetek egy bizonyos napon."


Az nagyon jó hogy szeretnél de attól még nem létezik ilyen.

Minden hülyeséggel lehet kilókat leadni, vagy épp hízni, szerencse kérdése, de nem lesz olyan alakod mint amilyet szeretnél, csak ha felfogod hogyan működik a tested és annak megfelelően fogysz. Biztosan nagyon jó dolog vizet meg izmot veszteni 90napossal és biztosan van aki nagyon unja hogy állandóan ezt szajkózzuk, nem tudom milyen köntösbe kéne ezt bujtatni ahhoz hogy a sok fogyózó agya befogadja, a környezemben is több olyan van aki tizen kilókat fogyott és nem tünik fel neki hogy ugyanúgy néz ki mint előtte csak a mérleg meg az a -1ruhaméret kell neki az önbecsapáshoz. Aztán meg visszahízik és kezdi előröl.


Ha olyan kevés kajától nem fogytál az kizárólag azért lehetett mert előtte már 90naposoztál vagy más hasonló agyamentséget csináltál.

Minden tiszteletem hogy szültél 2gyereket, de a szerveskémiát ez sajnos nemnagyon érdekli.

Remélem legalább iszod a shaket, bár az elhagyásával az izomvesztés sokkal eredményesebb lenne. Ha véletlen megint sikerülne vagy 8-10kilót leadni aztán azt vennéd észre hogy normál adag kajától már hízol, akkor legalább tudod hogy mire gyanakodj.

2012. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!