Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90-napos diétához kellene...

Sner kérdése:

A 90-napos diétához kellene nekem 1-hetes menüsor. Tudnátok ebben nekem segíteni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Fölösleges erőlködni vele, nem fogsz maradandóan lefogyni vele<--sőőt zsírból minimálisan fogynál vele..., szakmai szemmel: egy ret*rdált, b*rom volt aki kitalálta,


menüsor és napi edzésterv : kelés : fehérje turmix,utána aerob(1 óra tempós séta, vagy szobabringa) utána tolhatsz még 1 turmixot szigorúan vízzel,valamint mellé vitamin esetleg aminósav, és l carnitin, kezdesz éhes lenni ilyenkor jön zöldség csirkével, közeledik a d.u edzés ami előtt 1 órával betolod a napi ch-d 1/4 ét mondjuk várj segítek csirke vagy hal rizzsel + hozzá zöldség, utána jön egy edzés(súlyzós, vagy torna) aztán megeszed a felét a napi rizsednek, utána még egy csirke/hal rizses kaja, aztán vacsira zöldség van már csak csirkével, vagy sovány túró fehérjével....az értékeket kiszámolod megnézed a tápanyagtartalmát hogy hány gramm van benne és a testsúlyodhoz igazítod 2,5 gramm szénhidrátról és 2 g fehérjéről indulsz, és ha megáll a fogyás akkor csökkented a ch-t, a zöldséget nem kell beleszámolni, valamint egy marék olajos magot érdemes elfogyasztani...12 hét alatt 12 kiló minimális izom és max zsírvesztéssel

2012. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék fogyni mer szakács vagyok:D

Azért kellene nekem egy étrend mert az éttermünkbe lesz egy ilyen 90-napos diéta amire lehet jelentkezni és ehhez akarok összerakni egy menüsort:)

2012. márc. 21. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!