Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 15 vagyok és van kb 8 kiló...

15 vagyok és van kb 8 kiló feleslegem ötlet hogyan adjam le?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 20:33
 1/5 Lime boy válasza:

Esetleg add le a portán!

Komolyra fordítva a szót: Először is kell egy normális étrend. Vitaminok+ásványi anyagok, magas fehérje, alacsony szénhidrát, telítettlen zsírok. Plusz rendszeres testmozgás napi szinten!

2012. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 agi91babe ***** válasza:
Kocogj! A leghatékonyabb zsírégető. De Ne BETONON! Az tönkreteszi az izületeidet.
2012. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nem betonon szoktam hanem van egy volt versenypálya ahol még van salak, ott szoktam de napi szinten mennyit ajánlasz?
2012. ápr. 1. 09:42
 4/5 TomMunk válasza:
Szerintem napi 1-2 óra (laza tempóval megteszi). Bocs, hogy más helyett válaszoltam. Ha adhatok egy tippet, akkor igyál napi legalább egy doboz hell new generationt (csak mert kicsit feldob, de nem felpörget, így ha akarsz aludhatsz tőle, a mate tea nem károsítja a szívet, de segít elpusztítani a bélrákos sejteket. Ezen kívül nagyon sok B vitamint tartalmaz, amisegít feldolgozni a kaját, így gyorsabb, egészségesebb fogyásod lesz. Ez nekem bevált. Ha nem szégyelném a régi képeim, akkor mwegmutatnám, hogy mi voltam régen (nagyon kövér), és mi vagyok most (elég fitt, majdnem 2 méter, 71kiló). Napi 1-et, vagy kettőt benyomhatsz, főleg reggel, vagy edzés előtt ajánlom). És e mellett javasolt a minél változékonyabb étrend, amiben minden van.
2012. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
thx
2012. ápr. 12. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!