Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy kell fogyózni, valaki...

Hogy kell fogyózni, valaki adna tippeket a fogyókúrához hogy a 90 napos diétát hogy adjam le, és milyen ételeket egyek hozzá?

Figyelt kérdés
Már sokféle diétát kiróbáltam. egyik se sikerült. ja és ne gyertek azzal hogy rossz a helyesírásom. nem érdekel.! csúnya kommenteket nem szeretnék! köszönöm!

2012. márc. 27. 18:29
 1/5 A kérdező kommentje:
kérlek írjatok vmit.
2012. márc. 28. 17:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Egészséges életmód, tudatos táplálkozás, mozgás.

A különböző diétákat dagadt nők írják hogy növeljék a színvonaltalan lapjuk olvasottságát, ezzel néha életeket tönkretéve. A normális diéta ott kezdődik hogy tudod mennyi fehérjére szénhidrátra és zsírra van szüksége a testednek a súlytartáshoz és hogy ez hány kalória, és azt az optimális arányban csökkented. Ajánlanám a Sárga kapszula nevű ingyenesen hozzáférhető könyvet hogy megérsd a dolgok mikénjét, és a tévhitektől a konkrét étrendig mindent ami ehhez feltétlenül kell. Ha kell egy kis motiváció (mert ide kelleni fog) akkor lifetilt.blog.hu

recept ötletekért pedig shapeshifter.blog.hu

Azért csak forrásokat adok meg mert ez egy piszok nagy téma, regényeket írhatnék róla, diétázni nem csak úgy vakon kell hogy majd lesz valami, hanem kell egy hét felkészülési idő, utánnaolvasni, beszerezni amire szükséged lesz és ráhangolódni erre az egészre.

2012. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. kommentelő : köszönöm a sok informáiót, majd tanulok belőle! köszi :D
2012. ápr. 4. 12:20
 4/5 anonim válasza:

Mindenképpen kardió gyakorlatokat csinálj, azaz 40percig huzamosan terheld magad... egyenletesen és folyamatosan mozogj.

Ezek közül a futás a legjobb szerintem. Figyelj oda a táplálkozásodra.

2012. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké de én nem fogok futni :D majd azt gyakorlom amit szeretem/szeretek! De köszönöm hogy segítesz! :D mindkettőtöknél megnyomtam a zöld kezecskét :D :P
2012. ápr. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!