Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi csökkenti leginkább az...

Mi csökkenti leginkább az étvágyat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Valeriana+Seduxen+Algopyrin kombó
2012. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
super slim
2012. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
almaecet-el ha akarnál se tudnál sokat enni :D
2012. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Hát a hülyeség az biztosan nem.

Talán az akaraterő, vagy a tudatos táplálkozás?

2012. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Neem, nem ezt kellet volna írnom.

Az evés! :D

2012. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És a kávéval mi van?
2012. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát a kávé az inkább ivásnak számít.

Egyébként van egy kis gond az emésztőrendszeremmel úgyhogy ma nem ettem, és határozottan állíthatom hogy a figyelem elterelés nagyon hatásos. Napközben nem értem rá vele foglalkozni ,hazajöttem majd meg vesztem de elkezdtem nézni egy jó filmet és el is felejtettem. Most az máskérdés hogy el fogok e tudni aludni, de hogy egy adag soványtúró után el tudnék az biztos.

De egyébként tényleg nem tudom ki az a szerencsétlen aki még mindíg koplalással akar diétázni.

2012. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 acca2 válasza:
0%
Az ha jól tele eszed magad!
2012. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kri76 válasza:
A kávé savat csinál, ezért kifejezetten étvágyat is. Először erről szokj le, és utána jöhetnek az étvágycsökkentők. De én mondjuk azt preferálom, h nem vacsorázom, csak egy nagyon keveset, és valami zöldséget vagy gyümölcsöt, vagy egy szelet extrudált kenyeret paradicsommal, ilyesmit.
2012. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a superslim csökkenti az étvágyat, de mivel alig eszel, az agyad azt a parancsot küldi tovább, hogy tartalékoljon, ezért ha egy hétig szeded, a következőn kétszer annyit fogsz visszaszedni, mint amennyit leadtál. egyébként tényleg elég nagy hülyeség, hogy koplalással akartok fogyni. szokjatok le a cukorról és a fehér kenyérről, és TORNÁZZATOK.
2012. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!