Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miert szedtem fel plusz...

Miert szedtem fel plusz 5kg-ot, ha edzek?

Figyelt kérdés
Egy honapja edzek, kemenyen kardiozom és hasazom, megis 5kg-al több letem, nem pedig fogytam; ( elkeseredtem nagyon 25L
2012. ápr. 23. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az étrenddel is foglalkozni kell! Sőt azzal kell elsősorban.
2012. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
És centiben? Mert az izom nehezebb a zsírnál, tehát lehet izmot szedtél fel.
2012. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

persze utolsó.

egy hónap alatt 5 kiló izmot.

ha szteroidokat szedne és rendesen edzene,akkor sem tudna egy hónap alatt 5 kiló izmot felpakolni.

kérdező-magasabb a kalória beviteled,mint előtte,ennyi.

mondjuk ezt a hasazom dolgot nem értem amúgy miért emelted ki.

2012. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már 10éve ugyanannyi vagyok, ugyanugy etkezem, mint edzesek elott, semmi nem valtozott, az etkezesi szokasaimon mar kb 5eve valtoztattam, avval nincsen bqj tenyleg
2012. ápr. 25. 07:46
 5/9 anonim ***** válasza:
A hiba akkor is az étrendedben van. Olyan nehéz megérteni, hogy a kalóriatöbblet hízáshoz, a kalóriadeficit pedig fogyáshoz vezet? Lehet, hogy nem vetted észre magadon, de a sportolás miatt megnőhetett az étvágyad, ami a test természetes reakciója, mivel több kalóriát használ fel, mint a sportmentes korszakodban. Mindenki próbálja okolni a csillagokat, a sportot meg a gonosz szomszéd vénasszony szitkát, de a hiba csakis benned lehet.
2012. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt se tudod, hogy etkezek, mondom nem valtoztattsm semmit az etrendemen, viszont nagy on regota mar egeszsegesen etkezem. Szenhidratot csak reggel eszem, ebed hus sali vacsi meg valami feherje, az etkezesek kozott max gyumolcs.
2012. ápr. 26. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor maradnak a csillagok és a szomszéd átka...
2012. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bountty válasza:

Srácnak igaza van, biztosan nem a levegőtől híztál meg...

Jobb minőségű kaja kell, kevesebb szénhidrát. Ha nem tetszik a válasz valóban csak a csillagok maradnak :D

2012. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jólvan nagyon ügyesek vagytok,tudjátok mit eszem és milyen minőséget tuti biztos......hagyjuk ios nem is írok semmit,gondoljatok amit akartok,biztos értelme lennne hazudnom és nem igazat írnom.Tutira tudom mit és mennyit eszem,felírom,szóval......ennyi
2012. ápr. 28. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!