Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A soskat meyik nap lehet enni?

A soskat meyik nap lehet enni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
amelyiken megfőzöd...90 napos szarság helyett sportoljál!
2012. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig vannak olyan gyökerek akik beveszik a 90 napos baromságot?
2012. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos vannak még, akik nem képesek megérteni, hogy még ha működne is a dolog, akkor sem tudnák szétválasztani az ételeket, mert az alapanyagok 99%-a tartalmazza mindhárom makrotápanyagot!!! Egy korábbi okostojás a zabot nem tudta eldönteni melyik napon egye. Megsúgom, hogy a zab kb. 60%-ban szénhidrátot, 14%-ban fehérjét és kb. 7%-ban zsírt tartalmaz. Na ezt válaszd szét, hogy csak az egyiket vidd be az észkombájn napodon!!! A sóska 2-2,5% fehérjét, 0.5% zsírt és szintén 2-2,5% szénhidrátot tartalmaz. Igazából egyik forrásának sem tekintjük, mert elenyésző van benne mindegyik makrotápanyagból. A sóskát nem ezért fogyasztjuk, hanem az oxálsav vagy talán ismertebb nevén sóskasav tartalma miatt! Tehát a válasz: a sóskát az oxálsav napon eheted!!!
2012. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:DDDDDDdddDDD lol
2012. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most írtam én is az egyik észkombájnnak. :) Milyen érdekes,hogy a turbó dijéta szó kettőst nem engedi leírni sem. :) Amúgy az a megoldás,hogy éhezel,de közben fokozott tápanyagigényű sportot csinálsz (a futás az elterjedt,meg a rubint réka :) ).Ezzel a zsírod alól kisorvasztod azt a maradék kis izmot is amit a tohonya életmódoddal rádragadt.Ja és kockás has=napi 1500 felülés. :)
2012. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sóska főzeléket én a fehérje napra tenném, mert a habarást tejjel csinálod, és tejet csak fehérje napon fogyaszthatsz. Ha magát a zöldséget kérdezed akkor keményítő nap. Ez az én véleményem. Ez előttem válaszolók, pedig úgy néz ki, hogy nem tudnak olvasni. Bár én sem pártolom ezt a diétát, de itt, ha jól olvasom nem is ez a kérdés. Okostojások!
2012. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor itt a válasz a kérdésre okostojás! Minden nap lehet enni a sóskát!!!
2012. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
február 30-án
2012. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te 6/8-as: Mi a redvás f.szom az a fehérje nap? Fehérje mindig kell,mert az alkotja a tested izomzatát.Sóskát meg zöldségeket lehet enni orrba-szájba ész nélkül,mert az csak rostanyag,meg vitamin.A testnek alapvetően mindig szüksége van fehérjére,szénhidrátra,vitaminokra és zsírra.Ha meg fogyózól,akkor meg a szénhidrát mennyiséget kell lecsökkenteni nullára(amennyire lehet) és a fehérje mennyiséget meg megemelni.És a zsíroktól sem kell beszarni,mert bizonyos mennyiség kell,ugyanis sok vitamin csak zsírban oldódik(A,D,E,K).Az életmódváltás,meg a sport is alap,de itt csak kajáról van szó. :)Tehát fehérje minden nap kell,nem csak egy kitűzött napon.
2012. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!