Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérjenapon ezt ettem (bővebb...

Fehérjenapon ezt ettem (bővebben lenn). Jó volt ez? Ja és nem baj h. nem ettem levest?

Figyelt kérdés

Mellékesen ez az 1. napom a 90 naposból:)

Tehát: Tehéntúró (250g),12°-os tejföl egy kicsi,petrezselyem zöld egy pici+2 gerezd fokhagyma.icipici tengeri só

Vacsorára is ugyanezt kell ennem ugye?


2009. jún. 23. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és vacsira ugyanennyit egyek v. kevesebbet?
2009. jún. 23. 12:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az 12%-os akart lenni;)
2009. jún. 23. 12:34
 3/6 anonim válasza:

Mi az hogy fehérjenap? Ez egy baromság. mindennap ugyanannyi fehérjét kell bevinned. Egy 60 kg-os nőnél ez kb 80g naponta. Tejfőlbe zsír van azt haggyad viszont a zsírszegény túró az jó (17gfehérje /100g ). Egy kis édesítővel még finom is. Ezt este is lehet.

minnél egyenletesebben oszd el a napodban az étkezéseket akár 5-6-ot is.

2009. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tejfölös fokhagymás túró petrezselyemmel? Ez aztán az étel! Vacsorára ajánlanék egy kis párizsiba sütött virslit...
2009. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát..csak az a baj h. vegetáriánus vagyok szal nem eszem húst
2009. jún. 23. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó volt. Igen,vacsorára is. Ha lehet vacsorára ne legyen 250g, hanem mondjuk 150-200g körül.

Sok sikert :) Nekem sikerült(pár nap van hátra)lefogyni. Neked is fog:) De a diéta után,ne feletkezz meg az életmód váltásról sem!

2009. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!