Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Üdv. A 90 napos diéta alatt...

Üdv. A 90 napos diéta alatt (a mozgáson kívül) lehet más fogyást (méregtelenítést) gyorsítókat magamhoz venni? Mint például a citromos víz, zöld tea, mustármag, alma ecetes víz, (fahéj)

Figyelt kérdés

Nem így egyszerre mindet hanem csak az egyiket.Pl mustár magot,vagy zöld teát.

Ha valaki kipróbálta már így a diétát megköszönném ha leírná a tapasztalatait :)


2012. máj. 2. 22:27
 1/7 Man83 válasza:
12%
Először is vannak zavarok e témában, ahány fórum annyi leírás. Na mindegy én a katonaságon, dietetikus lévén sok embert fogyasztottam le ezzel a módszerrel 30 nap alatt is szép eredményekkel. Bár volt olyan is akinek úgy rendbe rakta az emésztését, hogy abba se hagyta... Nade. Nem tudom, hogy te melyik vonalat követed, de a sorrend: fehérje, zöldség, szénhidrát, gyümölcs. A keményítő az szénhidrát, tehát a krumpli is!!! A lencse pedig a fehérjéhez tartozik. A babot felejtsd el, komplex kaja. Én gyümölcshöz még a banánt se ajánlom, arányaiban magas a kalóriája. Az egész lényege a sok humbuk mellett, hogy ha valamit teljesen megvonsz az ugye tartalékolást eredményezhet. De ha viszel be minden 4. nap adott tápanyagot, akkor ezt kiküszöbölvén, 3 napig mindig hiányzik valami a szervezetedből. Havi egy inkább két léböjtnap meg ha semmilyen diétát nem csinálsz is hasznos...másnap egy pohár meleg tejjel érdemes megtörni, ami egy kis hasmenést (pucolást) eredményez. A legalapabb fogyózás, hogy kihagyod az étrendedből a szénhidrátokat ahol csak lehet. Zsír (olajok) mehet minden mennyiségben, de hozzáteszem ez a "most 90 napos" diéta még ennél is jobb. A természetes kiegészítőkről meg annyit, hogy a zöld tea, a gyömbér fasza a többi önkínzás és főként haszontalan.
2012. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért de dietetikusként egy ilyen szutyadék diétát ajánlasz?XD

Én meg ezt ajánlom:

[link]


erről ennyit tisztelt szakértő...

2012. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azt hogy ezzel foglalkozol viccnek írtad, mert akkora kókler vagy mint a telefonos gyógyítók, remélem a kérdező elolvassa a linkemet és feldolgozza az ott olvasott dolgokat mert azt valódi hozzá értők írták nem úgy mint ezt az elmebeteg diétát.
2012. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
19%
Hiaba tamadjatok a dietat, en igenis sokat fogytam tolle, ugy h NEM EHEZTEM!!! es fel ev elteltevel nem hiztam vissza!!!
2012. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

van ebben a tetves "diétában" egy árva szó is arról mennyi tápanyagot vigyél be?

persze hogy fogysz ha magadtól annyi kaját eszel amennyi a fogyáshoz kell. Csak felesleges és egészségtelen 4napra bontani.

Ha valaki nem bánja hogy egészségtelen és hogy komolyabb eredményeket nem lehet elérni vele akkor az csinálja, vagy rájön hogy igazunk volt vagy bemagyarázza magának hogy jó alakja van, nekem olyan mindegy de harmadik variációval még nem találkoztam.

2012. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dietetikus... Ma már bárki lehet bármi. Nem szükséges szakértelem vagy tudományos ismeret hozzá...
2012. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ezzel a diétával tényleg sokat lehet fogyni. Barátnőm 10 apukám 23 kilot fogyott tőle, de 4-5 hónapon belül, amint abbahagyték, vissza is hízták.

Én se hiszem ebben a diétában.

Kiszámolt fehérje+ch+kalória bevitel és sok sok mozgás. Ez a titok.

2012. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!