Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 éves vagyok,167 cm, és...

Mia.14 kérdése:

14 éves vagyok,167 cm, és 88.5 kiló. Hogyan tudnék lefogyni 20-25 kilót, és mennyi idő alatt, úgy, hogy ne jöjjön vissza?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok már 3 éve, és sehogy sem fogyok le.. Kérlek segítsetek ! :sss

2012. máj. 9. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A fogyás agyban dől el először.

Ajánlom az elme tükre technikát: [link]

Ezenkívül még azt is, hogy érezd magad az új bőrödben már most mikor ezt olvasod. Leadni kilókat sokkal egyszerűbb, mint hízni. Alfa állapotban parancsold meg a tudatalattidnak jelen időben, hogy: "Normális testalkatú, X kiló vagyok, a génjeimben az izmos testalkat dominál.". Ha minden jól megy, akkor ilyenkor még a génjeidet is módosítja ez a meditáció.

2012. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Fordulj a háziorvosodhoz, ő majd továbbküld egy dietetikushoz.

Ennyi idősen nem szabad csak úgy fogyókúráznod.


Amit magad is megtehetsz.

Semmi süti, csoki, édesség, cukros üdítő, gyors kaja (Meki stb.), chips.

Folyadéknak csak vizet, ízesítetlen teát fogyassz.


Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, fehér husit (csirkemell).

Fehér kenyér helyett rozskenyeret.


5-ször étkezz: reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsora.

Vacsorára csak valami nagyon könnyűt.


20-25 kiló, az 20-25 hét alatt fog lemenni. Sokkal gyorsabban egészségtelen.

2012. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

akkora vagyok mint egy bálna.. komolyan..

60 kiló körül kéne hogy legyek, nem 90 körül..

2012. máj. 9. 19:32
 4/15 anonim ***** válasza:

Az a rendszeres sport mit jelent? Elmész az iskolába?? Mert ha rendszeresen sportolnál ( sport = futás,úszás, valami csapatsport,bringa ..) és mellette nem tábla csokikat ennél szalonnával akkor az szinte lehetetlen ,hogy ne fogyjál..Vagy nem olyan rendszeres az a sport,vagy zabálsz.

Ha az előbbi, akkor pl fussál 45 percet/nap, ha utóbbi akkor ne egyél össze vissza mindent,hanem napi 5-6X keveset

2012. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
este 6 után ne egyél, igyál sokat, próbáld ki a 90 napos diétát szerintem hasznos! én 166 cm vagyok és 52 kg, én mindenképpen a futást ajánlom.. minden nap. :) Szerintem sikerülni fog:D
2012. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég!!! Este 6 után ne egyél, meg 90 napos diéta... Micsoda tanácsok. Hol van az kőbe vésve, hogy este 6 után már nem szabad enni??? Mi történik este 6-kor? Jönnek a vérfarkasok és azokat eszik meg először, akik épp esznek? Vagy mi? Magyarázatot kérek, a "mert azt mondják" az ide kevés! Kíváncsi vagyok, hogy mi történik este 6-kor...
2012. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

előző válaszoló-ezen az vérfarkasos szösszenetem felnevettem :)) számomra is érthetetlen honnan ered ez a marhaság


Én is 14 évesen kezdtem fogyózni. Életmódot kellett volna váltanom és nem fogyókúráznom. Január elsején kezdtem 85kg-osan és május végére-június elejére 64 kg lettem. Sokszor koplaltam, megvontam az ételt. Feszült voltam, minden este korgó gyomorral feküdtem le aludni. Egy normálisat tettem: naponta sportoltam 1-1,5 órát. Augusztusra meguntam ezt a tarthatatlan életvitelt, elkezdtem normálisan enni(sokszor túlzásba is estem), sportolást abbahagytam. Novemberre visszahíztam mindent + 3 kg-ot. Kérlek ne kövesd el az én hibámat!

Ne koplalj! Ne akarj pár hét alatt megválni az évek óta építgetett zsírpáncéltól! Beszélj szakértővel! Sportolj! És a legfontosabb: ne fogyókúrázz, hanem válts életmódot!!! Ismerd meg a testünk működését, tápanyagigényét, mozgásigényét, anyagcseréjét, tápanyagcsoportokat, mire miért van szüksége a testnek, naponta milyen mennyiségben. . .

Szorítok neked, hogy révbe érj!

23/N

2012. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
mert este hízik legjobban az ember...
2012. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a rendszeres sport nálam azt jelenti hogy rendszeres sport. hetente 2x intenzív 1, 1.5 órás edzések (kézilabda)
2012. máj. 10. 21:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne zabáljál annyit!
2012. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!