Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit egyek? Ilyen edzéstervvel...

Mit egyek? Ilyen edzéstervvel lefogyhatok?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok izmos de picit duci alkat vagyok.

Most vagyok 80 kiló és Szeptemberbe új suliba megyek szóval szeretnék lefogyni addig 65 kilóra.

Edzésterv:Heti 3szor 2órás(1óra súlyzós, 1 óra kardió) és 2szer 1órás(kardió)

Tudom azt is hogy az étkezés is fontos viszont csak annyit akarok enni amennyit muszáj és hogy ne legyek rosszul.

Kajának ilyeneket gondolok:Natúr csirkemell barnarizzsel, sült hal,párolt zöldségek saláták stb. szóval próbálok annyit ennyit hogy a szervezettem ne kezdje el bontani az izmot.Szóval ez így jó lesz?


2012. máj. 13. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen jó lesz.
2012. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Titok21 válasza:

Az a lényeg,hogy egyszerre csak 1 izomcsoportot erősíts,és egyél fehérjét,mert az kell ahhoz,hogy fejlődjön az izmod :)) mellesleg jó látni,hogy valaki gondol magára,nem akarja elhagyni magát,és tesz valamit ,azért ,hogy jól érezze magát a bőrében :) kevés ilyen ember van ,mert általában lusták mozogni...


Sok sikert!

2012. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!